Povezane vesti
Nobelovka Malala posle šest godina ponovo u rodnom Pakistanu
Politika 29.03.2018
ISLAMABAD – Nastaviću da se borim za obrazovanje devojčica u Pakistanu, poručila je danas dobitnica Nobelove nagrade za mir Malala Jusafzai. Ona se vralila u domovinu koju je napustila pre šest godina kada je ranjena u napadu talibana. Pakistanska tv… »
Malala Jusufzaj prvi put u Pakistanu nakon što su talibani pucali u nju
Nova ekonomija 29.03.2018
Dobitnica Nobelove nagrade za mir Malala Jusafzaj vratila se rano danas u Pakistan, prvi put otkako su talibani pucali u nju 2012. zbog zalaganja za obrazovanje devojčica. Jusafzaj (20) su na aerodromu dočekale stroge mere obezbeđenja. Lokalna televizija… »
Prvi put posle šest godina: Dobitnica Nobelove nagrade za mir ponovo u Pakistanu
Blic 29.03.2018
Dobitnica Nobelove nagrade za mir Malala Jusafzai vratila se u Pakistan prvi put otkako su talibani pucali na nju, prenosi Bi-Bi-Si. Detalji putovanja čuvaju se u tajnosti "s obzirom na osetljivost", navodi novinska agencija AFP. Očekuje se da tokom… »
Vesti dana »
Snažan zemljotres pogodio Filipine: Najmanje tri osobe poginule u potresu, više desetina objekata oštećeno
Euronews pre 29 minutajoš 13 povezanih
"Čestitam hrabrom i odvažnom srpskom narodu", Petković: I Srpskoj listi! Pokazali snagu sloge i jedinstva
Kurir pre 0 minutajoš 12 povezanih
Simić: Po preliminarnim rezultatima Srpska lista osvojila svih deset mandata na izborima na Kosovu
Beta pre 7 satijoš 7 povezanih
Sunčano i toplo, temperatura do 31 stepen – kakvo nas vreme očekuje narednih dana
RTS pre 2 satajoš 9 povezanih
Najmanje 10 migranata poginulo kada se čamac prevrnuo u blizini Malte
Insajder pre 29 minutajoš 1 povezana



