Povezane vesti
Zbog smrtonosnog požara u ruskom tržnom centru uhapšene načelnica i direktorka
Večernje novosti 30.03.2018
Ruski istražni organi uhapsili su načelnicu građevinske inspekcije Kemerovske oblasti Tanzilju Komkovu i generalnu direktorku konditorske kompanije u čijem vlasništvu je taj tržni centar Juliju Bogdanovu. Ruski istražni organi uhapsili su načelnicu… »
Tržni centar u Kemerovu nije imao građevinsku dozvolu: Otkriven lanac korupcije, tragedija mogla biti sprečena!
Kurir 30.03.2018
Istražni komitet Rusije saopštio je da tržni centar u Kemerovu, u kojem je u nedelju, 25. marta, izbio požar koji je usmrtio 64 osobe, nije imao građevinsku dozvolu i da je izgrađen "na divlje". S tim u vezi, načelnica lokalne Inspekcije za građevinski… »
Uhapšena vlasnica ruskog tržnog centra u kojem je stradalo 41 dete
Blic 30.03.2018
Ruska policija je uhapsila generalnog direktora Kemerovske fabrike slatkiša i vlasnika tržnog centra "Zimska višnja" u ruskom gradu Kemerovo Juliju Bogdanovu zbog kršenja bezbednosnih mjera koje je dovelo do ljudskih žrtava u požaru, saopšteno je iz… »
Vesti dana »
Tramp preti Iranu „najgorom noćnom morom“ ako ne pristane na uslove mira
Danas pre 10 satijoš 2 povezane
Najviša dnevna danas 10 stepeni: Biće oblačno s kišom i pljuskovima, na planinama sa snegom
Telegraf pre 1 satjoš 5 povezanih
Vučić: Kurti sutra kod Makrona, izneće dva zahteva, molim svetske zvaničnike da se ne igraju s tim
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
UKRAJINSKA KRIZA Rubio: Ukrajina nije američki konflikt; Orban: Mađari ne smeju plaćati posledice rata
RTV pre 30 minutajoš 1 povezana




