Povezane vesti
Mediji i NGO Srbije: Ukloniti štetne odredbe zakona o slobodnom pristupu informacijama
Novi magazin 30.03.2018
Organizacije civilnog društva, mediji i pojedinci zatražili su danas od Ministarstva za državnu upravu i lokalnu samoupravu Srbije da bez odlaganja iz teksta Nacrta zakona o slobodnom pristupu informacijama od javnog značaja uklone odredbe kojima bi se… »
Država štiti svoja preduzeća od medija i radoznalih građana
Danas 30.03.2018
Izmene zakona o slobodnom pristupu informacijama šire krug subjekata koji ne moraju da dostavljaju podatke javnosti Telekom Srbija, Železnice, Elektromreža Srbije, Koridori, Er Srbija, Dipos neka su od preduzeća koja ubuduće neće morati javnosti da… »
Civilno društvo: Štetne odredbe Zakona o slobodnom pristupu informacijama od javnog značaja
Danas 30.03.2018
Organizacije civilnog društva, mediji i pojedinci zahtevaju od Ministarstva za državnu upravu i lokalnu samoupravu da bez odlaganja iz Nacrta zakona o slobodnom pristupu informacijama od javnog značaja ukloni odredbu kojom bi se omogućila zloupotreba… »
Vesti dana »
Senegalac besan posle ispadanja s Mundijala: Ne igram dok oni vode reprezentaciju
RTS pre 1 satjoš 68 povezanih
Masovni ruski napad na Kijev: Poginulo više osoba, oštećene stambene zgrade i infrastruktura
NIN pre 29 minutajoš 18 povezanih





