Povezane vesti
Rumunija i Kipar uz Španiju, ne žele Kosovo na samitu
Dnevnik 30.03.2018
BRISEL: Rumunija i Kipar pridružili su se Španiji u odbijanju da prisustvuju samitu EU - Zapadni Balkan, jer ne žele da sede za istim stolom s kosovskim predstavnikom. Oni, naime, kao i Španija, smatraju da Kosovo ne sme biti tretirano ravnopravno sa… »
Diže se antišiptarski front u uniji: Sve više članica staje uz Španiju u sve glasnijoj borbi protiv nezavisnosti Kosova!
Pravda 30.03.2018
U odbijanju da prisustvuju samitu EU – Zapadni Balkan, Španiji su se pridružili Rumunija i Kipar, jer ne žele da sede za istim stolom s predstavnikom "nezavisnog" Kosova. Rumunija i Kipar, kao i Španija, smatraju da "Kosovo" ne sme biti tretirano… »
Posle Španije, Rumunija i Kipar stale na stranu Srbije: Ne žele Kosovo na samitu EU Zapadni Balkan
Srbija danas 30.03.2018
Ove tri države članice EU upozoravaju da neće učestvovati na skupu gde se Kosovo tretira kao država. Rumunija i Kipar pridružile su se Španiji u odbijanju da prisustvuju samitu EU-Zapadni Balkan, planiranom za 17. maj u Sofiji, jer ne žele da sede… »
Vesti dana »
Tramp sankcionisao Međunarodni krivični sud, Netanjahu mu poklonio zlatni pejdžer
Blic pre 37 minutajoš 17 povezanih
Magični Jokić za 172. tripl-dabl – i to bez poslednje četvrtine
Sport klub pre 8 minutajoš 17 povezanih
Baltičke zemlje se sutra isključuju sa elektroenergetskog sistema Rusije i Belorusije
Novi magazin pre 1 satjoš 8 povezanih
Sociolog: Vlast ljude tretira kao podanike, to se videlo u odnosu Vučića prema penzioneru
Radio 021 pre 55 minutajoš 2 povezane
Zelenski: Tramp nema zvaničan plan za okončanje rata, spreman sam za razgovor s Putinom
Kurir pre 5 satijoš 6 povezanih