Povezane vesti

Aleksandar Džikić: Pobeda draža zbog svih onih koji me ne vole, poseban pozdrav za Tošin bunar

Aleksandar Džikić: Pobeda draža zbog svih onih koji me ne vole, poseban pozdrav za Tošin bunar

Hot sport 01.04.2018
Košarkaši Budućnosti slavili su u majstorici polufinalne serije plej-ofa ABA lige i tako se po prvi put u istoriji plasirali u finale regionalnog takmičenja. Trener Podgoričana Aleksandar Džikić imao je mnogo razloga za zadovoljstvo nakon velike… »
Najbolja košarka sezone! Cedevita izgorela u paklu Morače, Budućnost napada tron ABA lige

Najbolja košarka sezone! Cedevita izgorela u paklu Morače, Budućnost napada tron ABA lige

Mozzart sport 01.04.2018
Fantastično slavlje ekipe Aleksandra Džikića. Najbolja utakmica sezone u ABA ligi! Budućnost je u paklenoj atomferi Morače posle velikog preokreta i drugi put u polufinalnoj seriji savladala Cedevitu i postala prvi finalista regionalnog takmičenja -… »
Džikić: Poruka Tošinom bunaru! Zbog svih koji me vole, ali više zbog onih koji me ne vole...

Džikić: Poruka Tošinom bunaru! Zbog svih koji me vole, ali više zbog onih koji me ne vole...

Mozzart sport 01.04.2018
Trener Budućnosti imao zanimljive izjave posle pobede nad Cedevitom. Budućnost je prvi finalista plej-ofa ABA lige pošto je posle tri meča velike borbe večeras eliminisala Cedevitu u paklenoj atmosferi Morače. Srpski stručnjak Aleksandar Džikić… »
Budućnost stigla gde nikad nije - u finale!

Budućnost stigla gde nikad nije - u finale!

Mondo 01.04.2018
Ekipa Aleksandra Džikića pobedila u "majstorici" i obezbedila svoj debitantski nastup u seriji za titulu. Partija karijere Petra Popovića! Budućnost je uspela! "Morača" je bila krcata, a crnogorski šampion je prvi put ušao u finale ABA lige, u… »
Svi su jedva čekali Džikićevu izjavu posle velikog trijumfa, ima poruku i za one koji ga ne vole

Svi su jedva čekali Džikićevu izjavu posle velikog trijumfa, ima poruku i za one koji ga ne vole

Sportske.net 01.04.2018
Godinama je Budućnost čekala na plasman u finale regionalne lige, a dolaskom Aleksandra Džikića na klupu, Podgoričani su taj cilj i ostvarili. Mogu li još više? Posle velike borbe, pred prepunim tribinama dvorane ''Morača'', Budućnost je večeras… »
ABA liga: Cedevita pala u paklu ‘Morače’, Budućnost furioznom četvrtom četvrtinom do finala regionalne lige!

ABA liga: Cedevita pala u paklu ‘Morače’, Budućnost furioznom četvrtom četvrtinom do finala regionalne lige!

Hot sport 01.04.2018
Košarkaši Budućnosti prvi su finalisti ovosezonskog izdanja ABA lige, pošto su kao domaćini došli i do druge pobede nad ekipom Cedevite i to rezultatom 72:57. Ekipa Aleksandra Džikića je do velike pobede došla fenomenalnom igrom u poslednjoj… »
Budućnost prvi put u finalu ABA lige (video)

Budućnost prvi put u finalu ABA lige (video)

Sportski žurnal 01.04.2018
Košarkaši Buducnosti prvi put su se plasirali u finale ABA lige, pošto su u majstorici polufinala u Podgorici savladali Cedevitu 72:57 (11:17, 17:15, 17:14, 27:11). Košarkaši Budućnosti prvi su finalisti plej-ofa ABA lige, pošto su večeras… »
Džikićeva poruka Tošinom bunaru: Znaju oni…

Džikićeva poruka Tošinom bunaru: Znaju oni…

Mondo 01.04.2018
"Draga mi je pobeda zbog svih koji me vole, ali više zbog onih koji me ne vole". Trener košarkaša Budućnosti Aleksandar Džikić i njegovi razdragani igrači, još opijeni slašću pobede nad Cedevitom u "majstorici" polufinala, ušli su zajedno na… »
Rapsodija u plavom, imamo prvog finalistu ABA lige!

Rapsodija u plavom, imamo prvog finalistu ABA lige!

Sportske.net 01.04.2018
Rešena prva polufinalna dilema, u ponedeljak dobijamo i rešenje druge. Košarkaši podgoričke Budućnosti plasirali su se u finale plej-ofa ABA lige, pošto su večeras u majstorici polufinalne serije savladali Cedevitu rezultatom 72-57. Pred prepunim… »
Budućnos razbila Cedevitu i plasirala se u finale ABA lige

Budućnos razbila Cedevitu i plasirala se u finale ABA lige

Vesti online 01.04.2018
Košarkaši Budućnosti prvi su finalisti ABA lige, pošto su u majstorici savladali Cedevitu 72:57 (11:17, 17:15, 17:14, 27:11). Podgoričani će se boriti u svom prvom finalu regionalnog takmičenja. Utakmica je odigrana u Podgorici pred prepunim… »

Vesti dana »