Povezane vesti
Gruevski negirao umešanost u nasilje u Sobranju
Večernje novosti 02.04.2018
Bivši makedonski premijer, Nikola Gruevski, negirao je da je na bilo koji način umešan u nasilje koje se aprila prošle godine dogodilo u Sobranju. Bivši makedonski premijer, Nikola Gruevski, negirao je da je na bilo koji način umešan u nasilje koje se… »
Gruevski negirao umešanost u nasilje u Sobranju
RTS 02.04.2018
Bivši makedonski premijer, Nikola Gruevski, negirao je da je na bilo koji način umešan u nasilje koje se aprila prošle godine dogodilo u Sobranju. Za to kazao je, ne postoje dokazi. Dodao je da to ne znači da su krivi oni koji su uhapšeni u tom slučaju… »
Gruevski negirao umešanost u nasilje u Sobranju
Politika 02.04.2018
SKOPLjE - Bivši makedonski premijer, Nikola Gruevski, negirao je da je na bilo koji način umešan u nasilje koje se aprila prošle godine dogodilo u Sobranju, za to, kazao je, ne postoje ni dokazi, te istakao da to ne znači da su krivi oni koji su uhapšeni… »
Vesti dana »
Američki ambasador: Srbija i SAD su ušle u novu eru bilateralnih odnosa
Beta pre 2 satajoš 24 povezane
„Srbijavoz”: privremeni prekid saobraćaja na relaciji Matejevac – Zaječar
Politika pre 1 satjoš 22 povezane
Više od 20 mrtvih i desetine povređenih u 'najvećem napadu' Rusije na Kijev
BBC News pre 3 satajoš 28 povezanih
"Mora ovaj Partizan da igra jednostavnije": Saša Ilić nezadovoljan na pripremama crno-belih
Mondo pre 41 minutajoš 96 povezanih
Crnogorski premijer o zabrani ulaska Komnenića u Srbiju, on se ne može meriti s Vučićevićem
Beta pre 7 satijoš 22 povezane



