Povezane vesti

Sigurna sam u sebe i u Duška! Zorica Marković ulazi u Zadrugu da postavi stvari na svoje mesto i preti istinom! (VIDEO)

Sigurna sam u sebe i u Duška! Zorica Marković ulazi u Zadrugu da postavi stvari na svoje mesto i preti istinom! (VIDEO)

Telegraf 03.04.2018
Duško je ne očekuje, Maca još manje, a istina će izaći na videlo čim Zorica uđe u Belu kuću. Nakon čitavog haosa koji je izbio zbog navodne ljubavne veze Duška Radanovića i Zorice Marković, pevačica je večeras ušla u Zadrugu i obećala novo… »
Niko nije očekivao da će se ovako poneti! Evo kako je Duško reagovao kada je Zorica Marković ušla u Zadrugu! (video)

Niko nije očekivao da će se ovako poneti! Evo kako je Duško reagovao kada je Zorica Marković ušla u Zadrugu! (video)

Telegraf 03.04.2018
Zorica Marković vratila se u Zadrugu, a svi su čekali da vide reakciju Duška Radonjića. Zorica Marković večeras je ušla u Zadrugu, a najviše joj se obradovao Duško Radonjić! Sigurna sam u sebe i u Duška! Zorica Marković ulazi u Zadrugu da… »
Nije mi prišla ceo dan... Sara utučena, priznala da je užasno razočarana zbog ponašanja jedne zadrugarke (VIDEO)

Nije mi prišla ceo dan... Sara utučena, priznala da je užasno razočarana zbog ponašanja jedne zadrugarke (VIDEO)

Telegraf 03.04.2018
- Nije mi prišla ceo dan! Zašto?! Zato što će da je osude zadrugari! Znaš koliko sam razočarana, ja to tebi ne mogu da opišem - žalila se Sara. Sara Reljić je nedavno imala verbalni okršaj sa Milanom Miloševićem koji joj je tom prilikom rekao… »
E, sad nećete jesti! Saška urlala, htela da porazbija tanjire, Lepi Mića pobesneo na nju, reagovalo obezbeđenje! (VIDEO)

E, sad nećete jesti! Saška urlala, htela da porazbija tanjire, Lepi Mića pobesneo na nju, reagovalo obezbeđenje! (VIDEO)

Telegraf 03.04.2018
Saška se iznervirala kada je shvatila da joj je neko od zadrugara ukrao čokoladu. Saška Karan pobesnela je na zadrugare nakon što je saznala da joj je neko ukrao čokoladu, posle čega je napravila rusvaj u kuhinji. Niko nije očekivao da će se ovako… »
Maca i Kija se žestoko posvađale, orila se kuća od uvreda, a onda je Diskrecija spomenula i Ćazima! (VIDEO)

Maca i Kija se žestoko posvađale, orila se kuća od uvreda, a onda je Diskrecija spomenula i Ćazima! (VIDEO)

Telegraf 03.04.2018
Svađa je nastala oko čokolade koja je nestala, a Maca je za to optužila Kiju, Anu i Janjuša. Prošle noći Saški Karan je nestala čokolada, pa je napravila pravu pometnju, jer nije mogla da nađe svoj slatkiš. Maca Diskrecija je tvrdila kako zna… »
Zorica i Duško razmenjivali nežnosti pred Andrijanom, ona se pogubila, a onda joj je Markovićka odbrusila! (video)

Zorica i Duško razmenjivali nežnosti pred Andrijanom, ona se pogubila, a onda joj je Markovićka odbrusila! (video)

Telegraf 03.04.2018
- Ja se ništa ne pitam. Još kad bih se tati mešala u ljubavni život, gde bi mi kraj bio? Ja ni svoj ne mogu da rešim kako treba - rekla je Andrijana. Prošle noći pevačica Zorica Marković je ušla je u Zadrugu i svojom pojavom izazvala pravu… »

Vesti dana »