Povezane vesti
Obeležen Svetski dan osoba sa autizmom
Ritam grada Kg 03.04.2018
Svetski dan osoba sa autizmom – 2. april, obeležen je umetničkim programom u SC “Iskra“, u organizaciji Udruženja za pomoć osobama sa autizmom i Udruženja građana “Ekspres-Humanitarni radio“. U programu je učestvovao Inkluzivni hor “Raspevane pčelice“… »
Obeležen Svetski dan osoba sa autizmom
InfoKG 03.04.2018
Svetski dan osoba sa autizmom, 2. april, obeležen je umetničkim programom u SC “Iskra“, u organizaciji Udruženja za pomoć osobama sa autizmom i Udruženja građana “Ekspres-Humanitarni radio“. Autistične osobe nisu dovoljno uključene u društvo… »
Vesti dana »

Pokolj u američkoj vojnoj bazi u pucnjavi u Fort Stjuartu ranjeno pet vojnika! Napadač uhapšen (video)
Dnevnik pre 26 minutajoš 27 povezanih

Sastanak Putina i Vitkofa pred američki ultimatum: značajan napredak, najave sankcija i planovi za trilateralne susrete lidera
Naslovi.ai pre 1 satjoš 89 povezanih

Milojević: Nema euforije, u Beogradu ćemo igrati kao da nemamo prednost
Radio sto plus pre 6 minutajoš 76 povezanih

"Nemamo izbora": Član CIK BiH o oduzimanju mandata Dodiku: Moramo postupiti po sili zakona
Blic pre 26 minutajoš 182 povezane

"Kosovo je Srbija": Poljaci istakli srpsku zastavu i poruku koju bi svi trebalo da vide
Mondo pre 26 minutajoš 59 povezanih