Povezane vesti
Novi sistem za upozorenje na moguće poplave u Srbiji i regionu
RTS 03.04.2018
Srbija je zemlja sa 91 odsto tranzitnih voda koje rekama stižu iz drugih zemalja. Zato sneg i kiša u Sloveniji ili Crnoj Gori mogu da stvore probleme u Srbiji. RHMZ je dobio novi sistem, koji bi trebalo da poboljša ranu najavu visokih vodostaja u… »
Računarski sistem za unapređenje upozorenja na poplave
RTV 03.04.2018
BEOGRAD - Blagovremeno upozorenje od poplava je veoma važno, izjavio je danas ambasador SAD Kajl Skot prilikom posete Republičkom hidrometeorološkom zavodu Srbije povodom donacije računarskog sistema za unapređenje upozorenja na poplave u slivu Save… »
Vesti dana »

Dvojica dečaka napala dete (12) u Skejt parku kod "ušća": Oglasio se MUP: Događaj nije povezan sa blokadom Brankovog mosta
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Evropa stoji iza Ukrajine": Makron posle sastanka sa Zelenskim: "Pozdravljam Trampa i njegove napore ka prekidu vatre"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Arena „u blokadi“: „Pumpanje“, vređa se Vučić i niko neće da bude „ćaci“ (VIDEO)
Danas pre 51 minutajoš 1 povezana

„Ja sam čuo da su nas pustili“: Nedović se posle pobede nad Virtusom osvrnuo na spekulacije o meču u Pireju
Danas pre 2 satajoš 4 povezane