Povezane vesti

Dačić o KiM: Želimo kompromis, nećemo rat ali ne damo na sebe

Dačić o KiM: Želimo kompromis, nećemo rat ali ne damo na sebe

RTS 03.04.2018
Srbija neće priznati nezavisnost Kosova, želimo dijalog, nećemo voditi rat i provocirati, ali ne damo na sebe i daćemo sve da dođe do kompromisa, rekao je za RTS potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Ivica Dačić je… »
Vučić: Srbiju čekaju najteži razgovori

Vučić: Srbiju čekaju najteži razgovori

Glas Amerike 03.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je dao blagoslov predstavnicima Privredne komore Srbije i nekih kompanija da 18. aprila učestvuju na privrednom sajmu u Prištini, da, kako je rekao, idu tamo i pokušaju da pobeđuju ekonomijom i daljim… »
Dačić: Papir o sporazumu sa takozvanim Kosovom još uvek prazan

Dačić: Papir o sporazumu sa takozvanim Kosovom još uvek prazan

RTV 03.04.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić će od 10. do 12. aprila imati niz ključnih razgovora sa značajnim međunarodnim liderima na temu Kosova i Metohije. Nije na meni da kažem sa kim i tu se ne radi o tajnosti, nego o činjenici da u javnosti… »
Dačić ne želi da otkrije sa kim će se Vučić sastati zbog Kosova: Nije na meni da to kažem, ali se radi o veoma…

Dačić ne želi da otkrije sa kim će se Vučić sastati zbog Kosova: Nije na meni da to kažem, ali se radi o veoma…

Kurir 03.04.2018
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas "nije na njemu" da kaže s kim će se sastajati predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ali je dodao da su to "veoma značajni ljudi" zbog čega su značajni i ti sastanci. Vučić je danas najavio da… »
Vučić: Licemerje diglo buru, Niš nema pare da upravlja aerodromom, država ulaže 20 miliona evra

Vučić: Licemerje diglo buru, Niš nema pare da upravlja aerodromom, država ulaže 20 miliona evra

Večernje novosti 03.04.2018
Ovde je reč o prelasku nečega iz državne u državnu svojinu, reč je o dve različite institucije države. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da grad Niš nije u stanju da sam upravlja aerodromom i mogući njegov dalji razvoj, te da… »
Vučić pesimista pred samit u Sofiji: Ne očekujem preterano dobre vesti za Srbiju

Vučić pesimista pred samit u Sofiji: Ne očekujem preterano dobre vesti za Srbiju

Kurir 03.04.2018
Radujem se svakom susretu na Samitu Zapadni Balkan EU u Sofiji, ali ne očekujem preterano dobre vesti za našu zemlju, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Mi smo u velikom problemu. Mnogo smo grešaka napravili, mnoge okolnosti nam ne… »

Vesti dana »