Povezane vesti

Ministar odbrane najavio da Srbija nabavlja nove helikoptere od Rusije

Ministar odbrane najavio da Srbija nabavlja nove helikoptere od Rusije

Beta 03.04.2018
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je juče na sastanku sa ministrom odbrane Rusije Sergejem Šojguom započeo razgovore o nabavci novog naoružanja od Rusije, četiri "Mi–17" transportna helikoptera i četiri "Mi-35" borbena… »
Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35 (video)

Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35 (video)

Srbija danas 03.04.2018
Dogovoreni razgovori o kupovini. Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin najavio je posle susreta s ruskim kolegom Sergejem Šojguom kupovinu novih helikoptera. Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35 #Serbia #Russia https://t.co/1jHdySry29… »
Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35 (video)

Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35 (video)

Srbija danas 03.04.2018
Dogovoreni razgovori o kupovini. Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin najavio je posle susreta s ruskim kolegom Sergejem Šojguom kupovinu novih helikoptera. Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35 #Serbia #Russia https://t.co/1jHdySry29… »
Dogovor šojgu-Vulin: Srbija nabavlja "leteće tvrđave"

Dogovor šojgu-Vulin: Srbija nabavlja "leteće tvrđave"

Večernje novosti 03.04.2018
Ministar odbrane Vulin u utorak u Moskvi s ruskim kolegom Šojguom o isporuci helikoptera. Osim za Mi-17, naša zemlja zainteresovana i za četiri letelice Mi-35. MOSKVA OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA SRBIJA namerava da uz četiri transportna helikoptera… »
Srbija nabavlja nove helikoptere od Rusije

Srbija nabavlja nove helikoptere od Rusije

Radio 021 03.04.2018
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je na sastanku sa ministrom odbrane Rusije Sergejem Šojguom započeo razgovore o nabavci novog naoružanja od Rusije, četiri "Mi–17" transportna helikoptera i četiri "Mi-35" borbena helikoptera… »
Srbija nabavlja nove helikoptere od Rusije

Srbija nabavlja nove helikoptere od Rusije

Politika 03.04.2018
Ministri odbrane Aleksandar Vulin i Sergej Šojgu u Moskvi započeli razgovore o nabavci četiri „mi-17” transportna i četiri „mi-35” borbena helikoptera. Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin doputovao je juče u Moskvu, gde se sastao s… »
Dogovoreno: Kupujemo od Rusa borbene Mi-35

Dogovoreno: Kupujemo od Rusa borbene Mi-35

Press 03.04.2018
Beograd -- Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin najavio je posle susreta s ruskim kolegom Sergejem Šojguom kupovinu novih helikoptera. Foto:Screenshot "U ovom trenutku, već smo dogovorili da započnemo razgovore o kupovini četiri transportna… »
Nastavlja se jačanje srpske vojske: Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35! (video)

Nastavlja se jačanje srpske vojske: Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere Mi-35! (video)

Pravda 03.04.2018
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin najavio je posle susreta s ruskim kolegom Sergejem Šojguom kupovinu novih helikoptera. „Kao i svaka armija, srpska vojska nastoji da se što bolje opremi i što bolje naoruža. Pošto mi znamo šta je vrednost… »
Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere!

Srbija od Rusije kupuje borbene helikoptere!

Mondo 03.04.2018
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin najavio je posle susreta s ruskim kolegom Sergejem Šojguom kupovinu novih helikoptera. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović "Kao i svaka armija, srpska vojska nastoji da se što bolje opremi i što bolje naoruža… »

Vesti dana »

Kesa na glavu, čizma za vrat

Kesa na glavu, čizma za vrat

Radar pre 2 satajoš 42 povezane
Stigao predlog: Prekid?

Stigao predlog: Prekid?

B92 pre 6 satijoš 22 povezane