Povezane vesti
Zbog poreskih prekršaja privremeno zatvoreno šest ugostiteljskih objekata na Adi Ciganliji
Nova ekonomija 05.04.2018
Inspektori Poreska uprave privremeno su zatvorili čak šest ugostiteljskih objekata na Adi Ciganliji zbog poreskih prekršaja, saopšila je Poreska uprava. Kako se navodi, od devet kontrolisanih objekata na tom popularnom izletištu Beograđana čak u šest je… »
Ada Ciganlija: Poreznici malo pritegli kafedžije
Mondo 05.04.2018
Inspektori posetili "Beogradsko more" i pozatvarali pola tuceta lokala kao opomenu pred sezonu da su fiskalni računi i plaćanje PDV-a obavezni za sve. Foto: MONDO/Lana Stošić Inspektori Poreske uprave u toku proteklog vikenda kotrolisali su 43 poreska… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano sa svežim jutrom, promenljivo oblačno na jugu i pljuskovi uveče
Naslovi.ai pre 37 minutajoš 33 povezane

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci i dalje najopterećeniji sa višesatnim čekanjima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 25 povezanih

Krediti do milion dinara sa rekordno niskom kamatom - ko može da ih uzme? Uštedećete i do 4.000€ Sve na jednom mestu: Pogledajte uslove i obračun štednje
Kurir pre 51 minutajoš 17 povezanih

Diplomatski susreti i uslovi za mir u Ukrajini: stavovi Trampa, Putina i Lavrova
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih

BLOG UŽIVO „Jesen stiže huljo moja“: Krenula protestna šetnja u Sremskoj Mitrovici, građani poslali poruku predsedniku
Nova pre 2 minutajoš 12 povezanih