Povezane vesti

Napadač bio poznat policiji: Nemačke vlasti tragaju za motivom upada vozača kombijem među pešake u Minsteru

Napadač bio poznat policiji: Nemačke vlasti tragaju za motivom upada vozača kombijem među pešake u Minsteru

Večernje novosti 08.04.2018
Jens R. (48), koji je kombijem uleteo u grupu pešaka u Minsteru, na zapadu Nemačke, usmrtivši dve osobe, i povredivši još 20, bio je dobro poznat policiji. NEMAC Jens R. (48), koji je kombijem uleteo u grupu pešaka u Minsteru, na zapadu Nemačke… »
Poslednja poruka pomahnitalog ubice iz minstera: Oprostio se od prijatelja preko mejla i poručio ovo!

Poslednja poruka pomahnitalog ubice iz minstera: Oprostio se od prijatelja preko mejla i poručio ovo!

Kurir 08.04.2018
Nemački mediji opisuju napadača koji se u subotu zaleteo kombijem u gomilu ljudi u Minsteru i tom prilikom ubio dve osobe kao povučenog Nemca, starog 48 godina. Posle toga, on je izvršio samoubistvo. Vozač je Jens R. rođen je 1969. godine u… »
Napadač u Nemačkoj delovao sam, motiv još nepoznat

Napadač u Nemačkoj delovao sam, motiv još nepoznat

Glas Amerike 08.04.2018
Vozač koji je u subotu kombijem uleteo u grupu ljudi koji su sedeli ispred jednog restorana u nemačkom gradu Minsteru delovao je sam i imao je problema sa mentalnim zdravljem, saopštio je u nedelju regionalni ministar unutrašnjih poslova. Dve osobe… »
Nemačka: vozač iz Minstera dobro poznat poznat nemačkoj policiji

Nemačka: vozač iz Minstera dobro poznat poznat nemačkoj policiji

Novi magazin 08.04.2018
Nemačke vlasti su danas saopštile da je 48-godišnji vozač koji je juče ubio dve i ranio 20 osoba u nemačkom gradu Minsteru dobro poznat policiji, prenosi AP. Tužilac Elke Adomeit je izjavila novinarima da su protiv te osobe vođena ukupno četiri… »
Policija: Vozač iz Minstera delovao sam

Policija: Vozač iz Minstera delovao sam

Radio 021 08.04.2018
Nemačka policija je saopštila da čovek koji je kombijem uleteo među ljude u Minsteru nije imao saučesnike. Taj Nemac (48) je u subotu ubio dvoje i povredio 20 ljudi pre nego što je izvršio samoubistvo. Očevici su prvobitno naveli da su videli kako… »
Policija: Napadač u Minsteru delovao sam, bez saučesnika

Policija: Napadač u Minsteru delovao sam, bez saučesnika

N1 Info 08.04.2018
Nemačko tužilaštvo saopštilo je da i dalje nema naznaka zbog čega je 48-ogodišnji Nemac kombijem uleteo u grupu ljudi u Minsteru, ubivši dvoje i povredivši 20 pre nego što je pucao sebi u glavu. Policija je saopštila da napadač nije imao… »
Tužioci i dalje ne znaju motiv tragedije u Minsteru

Tužioci i dalje ne znaju motiv tragedije u Minsteru

Dnevnik 08.04.2018
BERLIN: Nemački tužioci i dalje ne znaju zbog čega je 48-godišnji Nemac juče kombijem uleteo u grupu pešaka u gradu Minsteru na zapadu Nemačke, kojom prilikom su dve osobe izgubile život, a 20 je povređeno. Napadač je nakon incidenta oduzeo sebi… »
(Foto) očevici stravičnog napada u Nemačkoj: Svi su bežali, vrištali! Građani masovno davali krv za povređene!

(Foto) očevici stravičnog napada u Nemačkoj: Svi su bežali, vrištali! Građani masovno davali krv za povređene!

Kurir 08.04.2018
Nemački mediji preneli su da je vozač kombija koji je u subotu popodne uleteo u masu ljudi u centru Minstera i tom prilikom usmrtio dve osobe nakon čega se ubio, Nemac Jens R. (48), bez krivičnog dosijea. Prilikom napada povređeno je 20 ljudi, među… »
Čuo sam glasni udarac i vrištanje, svi su bežali! Jezive izjave očevidaca napada u Nemačkoj (FOTO)

Čuo sam glasni udarac i vrištanje, svi su bežali! Jezive izjave očevidaca napada u Nemačkoj (FOTO)

Telegraf 08.04.2018
Prilikom napada povređeno je 20 ljudi, među kojima je šest u kritičnom stanju. Nemački mediji preneli su da je vozač kombija koji je u subotu popodne uleteo u masu ljudi u centru Minstera i tom prilikom usmrtio dve osobe nakon čega se ubio, Nemac… »
"Čuo sam udarac, a onda je počela vriska": Ovako je svedok opisao današnji napad u Nemačkoj

"Čuo sam udarac, a onda je počela vriska": Ovako je svedok opisao današnji napad u Nemačkoj

Blic 08.04.2018
- Čuo sam glasan udarac i odjednom su ljudi počeli da viču: "O, moj Bože!" - rekao je lokalnim medijima jedan od svedoka današnjeg napada koji se dogodio u nemačkom gradu Minsteru. Najmanje dve osobe su stradale, a oko 20 je povređeno kada je… »
Junker: Moje misli su sa žrtvama i njihovim porodicama

Junker: Moje misli su sa žrtvama i njihovim porodicama

Blic 08.04.2018
Predsednik Evropske komisije Žan Klod Junker izrazio je saučešće porodicama stradalih u današnjem napadu u nemačkom gradu Minsteru. "Žalimo sa Minsterom. Moje misli su sa žrtvama i njihovim porodicama. Veoma sam zahvalan svima koji su pomogli u… »

Vesti dana »