Povezane vesti
Vučić sutra u Mostaru: Predsednik na privrednom sajmu sa više od 60 srpskih firmi
Kurir 08.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otputovaće sutra u Mostar, povodom otvaranja Međunarodnog privrednog sajma, na kojem će se Srbija, kao zemlja - partner, upečatljivo predstaviti kroz učešće više od 60 najjačih kompanija, kao i bogatim kulturnim i… »
Vučić u ponedeljak i utorak u Mostaru
Danas 07.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u dvodnevnoj poseti Bosni i Hercegovini u ponedeljak i utorak, 9. i 10. aprila, povodom otvaranja Međunarodnog sajma privrede u Mostaru. Prvog dana posete predsednik Vučić sastaće se sa članom Predsedništva BiH… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Zatrpala ih zemlja u rudniku: Pronađena tela 5 rudara nakon tri dana u Čileu, spasioci čistili 20 metara prolaza da dođu do njih
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana