Povezane vesti
Hitan sastanak SB UN povodom napada u Siriji
Slobodna Evropa 09.04.2018
Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija održaće hitan sastanak posvećen navodnom napadu hemijskim oružjem na sirijski grad Dumu, prenosi Beta. Sastanak je zakazan na zahtev devet od 15 članica tog tela - SAD, Velike Britanije, Francuske, Poljske, Holandije… »
U raketnim napadima na vazdušnu bazu u Siriji 14 mrtvih: Izraelski borbeni avioni gađali aerodrom u Homsu
Telegraf 09.04.2018
Napad na bazu u provinciji Homs izveden je nakon navodnog napada hemijskim oružjem u subotu na grad Dumu u istočnoj Guti, koji kontrolišu pobunjenici. U napadu na vazduhoplovnu bazu sirijskog Ratnog vazduhoplovstva, T4, u sirijskoj provinciji Homs… »
Danas hitan sastanak Saveta bezbednosti UN zbog hemijskog napada u Siriji
Telegraf 09.04.2018
Hitan sastanak SB UN zatražile su Velika Britanija, Francuska, SAD, Poljska, Holandija, Švedska, Kuvajt, Peru i Obala Slonovače. U Njujorku se danas očekuje sastanak Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija zbog navodnog napada hemijskim oružjem u Siriji… »
Vesti dana »
Evropska zemlja počela naglo da se naoružava Jača istočno krilo NATO-a: uložili veliki novac u odbranu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Britanska mornarica 3 dana pratila rusku podmornicu u Lamanšu: Lov na Crveni oktobar
Telegraf pre 2 satajoš 4 povezane





