Povezane vesti

Vučić mirotvorac: Neka se Tači junači, mi smo za politiku mira, ne za puške!

Vučić mirotvorac: Neka se Tači junači, mi smo za politiku mira, ne za puške!

Pravda 09.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u Mostaru, izjavio je danas da Srbiji rat nije potreban i da je "gotovo siguran" da ga neće biti. "Mi smatramo da nam rat nije potreban i nije nikome dobro doneo. Gotovo sam siguran da rata neće biti… »
Vučić: Ne volim da se bavim puškama kao gospodin Tači

Vučić: Ne volim da se bavim puškama kao gospodin Tači

N1 Info 09.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Mostaru da se Srbija bavi politikom mira i da će mirom, staloženo, strpljivo i trpeljivo odgovoriti na poruke predsednika Kosova Hašima Tačija "da će na pretnje Srbije odgovoriti kao i pre 19 godina"… »
Vučić i Čović o 'suradnji srpskog i hrvatskog naroda'

Vučić i Čović o 'suradnji srpskog i hrvatskog naroda'

Slobodna Evropa 09.04.2018
Predsjednik Srbije, Aleksandar Vučić izjavio je u ponedjeljak poslijepodne u Mostaru kako je “gotovo siguran” da rat na ovim prostorima neće biti. Vučić je to kazao odgovarajući na novinarsko pitanje da prokomentira izjavu medijima vladike… »
Vučić odgovorio na tačijevu provokaciju: Nek se junači, mi smo za politiku mira, ne za puške!

Vučić odgovorio na tačijevu provokaciju: Nek se junači, mi smo za politiku mira, ne za puške!

Kurir 09.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u Mostaru, izjavio je danas da Srbiji rat nije potreban i da je "gotovo siguran" da ga neće biti. "Mi smatramo da nam rat nije potreban i nije nikome dobro doneo. Gotovo sam siguran da rata neće biti… »
Tači: Odgovorićemo na pretnje iz Srbije kao i pre 19 godina

Tači: Odgovorićemo na pretnje iz Srbije kao i pre 19 godina

Novi magazin 09.04.2018
Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je danas da će Kosovo na navodne pretnje iz Srbije, "odgovoriti kao i pre 19 godina", prenela je prištinska agencija Kosovapress. Prisustvujući obeležavanju 19. godišnjice bitke između pripadnika Vojske… »
Bitka pre 19 godina obeležila je rat na Kosovu: Danas je godišnjica početka krvavog boja na karauli Košare!

Bitka pre 19 godina obeležila je rat na Kosovu: Danas je godišnjica početka krvavog boja na karauli Košare!

Kurir 09.04.2018
Bitka na Košarama između Vojske Jugoslavije i OVK počela je da na današnji dan pre tačno 19 godina. Napad se vodio oko graničnog prelaza Raša Košares na granici Jugoslavije i Albanije, a bitka je trajala od 9. aprila do 10. juna. Teroriste OVK je… »
Thaci: Od Srbije ćemo se braniti kao prije 19 godina

Thaci: Od Srbije ćemo se braniti kao prije 19 godina

Al Jazeera 09.04.2018
Kosovski predsjednik govorio je na manifestaciji na karauli Koshare, povodom 19 godina sukoba na Kosovu. Kosovski predsjednik Hashim Thaci izjavio je danas da će na prijetnje iz Srbije, biti odgovoreno na isti način kao i prije 19 godina. "Na te… »
Đurić reagovao na provokaciju Tačija: Srbija za mir, a on preti puškama

Đurić reagovao na provokaciju Tačija: Srbija za mir, a on preti puškama

Kurir 09.04.2018
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić izjavio je danas da Hašim Tači direktno preti puškama i oružjem i time priziva rat, mržnju i sukobe. Đurić je rekao da Tači više čak i ne skriva da je glavni cilj njegovog političkog… »
Tači: Na pretnje iz Srbije odgovorićemo kao i pre 19 godina

Tači: Na pretnje iz Srbije odgovorićemo kao i pre 19 godina

N1 Info 09.04.2018
Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je da će Kosovo, na navodne pretnje iz Srbije, "odgovoriti kao i pre 19 godina", prenela je prištinska agencija Kosovapress. Prisustvujući obeležavanju 19. godišnjice bitke između pripadnika Vojske Jugoslavije… »
Tači na košarama ponovo zvecka oružjem: Na pretnje iz Srbije odgovorićemo puškama, kao i pre 19 godina

Tači na košarama ponovo zvecka oružjem: Na pretnje iz Srbije odgovorićemo puškama, kao i pre 19 godina

Kurir 09.04.2018
Kosovski predsednik Hašim Tači izjavio je danas da će na, kako je rekao, "pretnje iz Srbije", biti odgovoreno - "puškama". "Na te pretnje ćemo odogovoriti isto kao što smo odgovorili pre 19 godina, puškama", rekao je Tači. On je to rekao u govoru… »

Vesti dana »