Povezane vesti

Maca rekla Kiji da nikad neće moći da ima decu, ona počela da se trese, pretila joj, plakala, obezbeđenje stalo između…

Maca rekla Kiji da nikad neće moći da ima decu, ona počela da se trese, pretila joj, plakala, obezbeđenje stalo između…

Telegraf 10.04.2018
Macina rečenica izbezumila je Kristinu, koju ni obezbeđenje, a ni Zorica nisu uspevali da smire. Kristina Kija Kockar i Maca Diskrecija imale su žestoku svađu, zbog koje je moralo da reaguje i obezbeđenje. Kija se žalila Milanu i Luni kako se… »
Kija se žalila Milanu i Luni kako se ugojila, u tom momentu Sloba uleteo u sobu i reakcijom zbunio sve! (VIDEO)

Kija se žalila Milanu i Luni kako se ugojila, u tom momentu Sloba uleteo u sobu i reakcijom zbunio sve! (VIDEO)

Telegraf 10.04.2018
Prvo su pričali Kija i Milan, potom je došla Luna, a ubrzo za njom i Sloba. Kristina Kija Kockar i Milan Milošević razgovarali su u sobi za izolaciju, kada je ušla Luna, a posle nje i Slobodan. Svi su mi čestitali osim nje! Luna priznala koja… »
S kim te je otac zatekao, što ne kažeš da si biseksualac? Miljana izvređala Anđela, a onda se oglasila i Teodora! (VIDEO)

S kim te je otac zatekao, što ne kažeš da si biseksualac? Miljana izvređala Anđela, a onda se oglasila i Teodora! (VIDEO)

Telegraf 10.04.2018
- Kaži šta si! Ne zavlači ovu devojku! Saznaće tvoja devojka ko si, Beograd je mali grad! - vikala je Miljana. Miljana Kulić je poznata po tome što nema dlake na jeziku i bez problema zadrugarima uvek saspe u lice sve što misli o njima, a tako je… »
Svi su mi čestitali osim nje! Luna priznala koja zadrugarka joj jedino nije pružila ruku posle pobede! (VIDEO)

Svi su mi čestitali osim nje! Luna priznala koja zadrugarka joj jedino nije pružila ruku posle pobede! (VIDEO)

Telegraf 10.04.2018
Đoganijeva je odnela pobedu na Zadrugoviziji, a o utiscima ni danas ne prestaje da priča. Luna Đogani je prošle noći učestvovala na Zadrugoviziji gde je odnela pobedu, a dobila je i gomilu pohvala od žirija za svoj nastup. Luna je i danas pod… »
Pobedila sam, budi malo srećan zbog mene! Luna poludela jer se Sloba nije obradovao njenoj pobedi na Zadrugoviziji! (VIDEO)

Pobedila sam, budi malo srećan zbog mene! Luna poludela jer se Sloba nije obradovao njenoj pobedi na Zadrugoviziji! (VIDEO)

Telegraf 10.04.2018
- Da si ti pobedio, ja bih ustala iz tog kreveta, zagrlila bi te, otišla bih tamo sa tobom da jedemo! Ti si se okrenuo tamo i nastavio da spavaš! - rekla je Luna. Prošle noći za sve učesnike bilo je organizovano takmičenje Zadrugovizija, gde su… »
Lunu je u ulozi repera žiri jedva prepoznao, a kada joj se Sara kao Anabela pridružila na sceni, napravile su šou! (VIDEO)

Lunu je u ulozi repera žiri jedva prepoznao, a kada joj se Sara kao Anabela pridružila na sceni, napravile su šou! (VIDEO)

Telegraf 10.04.2018
Luna i Sara su se baš potrudile oko nastupa, a dobile su i brojne pohvale. Luna Đogani i Sara Reljić nastupile su na Zadrugoviziji sa pesmom Anabele Atijas i Đusa pod nazivom "U tvojim kolima" i oduševile žiri. U ovakvom izdanju je još niste… »

Vesti dana »