Povezane vesti
Evropska kruna za Tijanu i Maju
Vesti online 10.04.2018
Turski Ezačibaši, za koji igraju Tijana Bošković i Maja Ognjenović, osvojio je titulu u Kupu CEV. U finalu moćna ekipa iz Istanbula lako je pobedila Minsk. U prvom meču u Minsku bilo je 3:1 u setovima, a u revanšu Ezačibaši je bio još ubedljiviji, slavio… »
Tijana MVP Bošković! Još jedan trofej je u kolekciji...
Mozzart sport 10.04.2018
Srpsko odbojkaško čudo nastavlja da skuplja pehare i priznanja. Tijana Bošković ima samo 21 godinu, a u karijeri je već osvojila mnoge velike titule i priznanja. Danas je pridodala još jedan pehar za koji u budućnosti neće imati često priliku da se bori… »
Tijana i Maja hlade šampanjac, Belgorod pred titulom
Mozzart sport 10.04.2018
Moćni turski Ezačibaši završio veći deo posla u Minsku, a u Istanbulu bi samo trebalo da doda šlag na tortu. Muserski i drugovi demolirali tim iz Ankare u prvom meču, ali poznato je da Rusi igraju slabije na strani. Istanbulska zvona zvone da pozdrave… »
Vesti dana »
Protest ispred NišTV zbog intervjua s ministrom prosvete, ali njega nije bilo, razgovor bio snimljen
Beta pre 21 minutajoš 32 povezane
Selektor Paunović zadao zagonetku Englezima – „Postoji faktor iznenađenja...“ /video/
Sputnik pre 21 minutajoš 26 povezanih





