Povezane vesti

"Sad nismo panično preuzimali, verujem u Bjelicu"

"Sad nismo panično preuzimali, verujem u Bjelicu"

N1 Info 10.04.2018
Trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je posle pobede nad ekipom Budućnosti 69:59 i poravnanja u finalnoj seriji ABA lige (1-1) da je ponosan kako su njegovi igrači igrali. "Kao što je juče Budućnost želela više pobedu, mislim da smo danas… »
Džikić: Uradili smo ono zašto smo došli...

Džikić: Uradili smo ono zašto smo došli...

N1 Info 10.04.2018
Trener Budućnosti Aleksandar Džikić kaže da nije zadovoljan realizacijom pod obručem u porazu od Crvene zvezde 69:59 u drugom meču finalne serije ABA lige. "Generalno ne mogu da budem nezadovoljan, uradili smo ono po šta smo došli. Imali smo i… »
Nemanja Gordić: Mi smo ti koji imaju "brejk"

Nemanja Gordić: Mi smo ti koji imaju "brejk"

Mondo 10.04.2018
"Ne bi trebalo da nas zavarava da Zvezda sad ima 'momentum'", rekao je plejmejker Budućnosti posle druge utakmice finala ABA lige. Budućnost je u ponedeljak povela, Zvezda je u utorak uzvratila. Finalna serija ABA lige, sa titulom i Evroligom kao… »
Aleksandar Džikić: Neozbiljni su oni koji su mislili da će biti 3:0!

Aleksandar Džikić: Neozbiljni su oni koji su mislili da će biti 3:0!

Hot sport 10.04.2018
Trener Podgoričana Aleksandar Džikić istakao je da su njegovi igrači ispunili zacrtano u Beogradu, ali da večeras nije mogao da bude zadovoljan viđenim ispod koša. Aleksandar Džikić je prvo čestitao Zvezdi na pobedi i rekao da njegov tim… »
Zvezdin heroj: "Nema opuštanja, znamo šta nas čeka u Podgorici"

Zvezdin heroj: "Nema opuštanja, znamo šta nas čeka u Podgorici"

Sportske.net 10.04.2018
Centar crveno-belih rekao je da tim mora što pre da zaboravi večerašnji trijumf. Heroj Zvezdine pobede večeras Alen Omić kaže da njegova ekipa mora što pre da zaboravi utakmicu protiv Budućnosti i koncentriše se na mečeve u Podgorici. "Želim… »
Omić: Čim sam ustao, imao sam osećaj da dobijamo!

Omić: Čim sam ustao, imao sam osećaj da dobijamo!

Mozzart sport 10.04.2018
Slovenački centar kaže da je mnogo trenirao izvođenje penala. Junak Zvezdine pobede Alen Omić ocenio je posle pobede protiv Budućnosti da su navijači bili jedan od glavnih razloga za bolju igru i uspeh i otkrio da je prethodnih dana intenzivno radio… »
Džikić: Samo su neozbiljni ljudi očekivali da bude 3:0

Džikić: Samo su neozbiljni ljudi očekivali da bude 3:0

Mozzart sport 10.04.2018
Trener Podgoričana nezadovoljan igrom svojih visokih košarkaša. Trener košarkaša Budućnosti Aleksandar Džikić rekao je da posle poraza od Zvezde u drugom meču finala Jadranske lige da njegova ekipa nije bila pametna u pojedinim situacijama i da… »
Džikić: Mislili ste da će biti 3:0! E, neće...

Džikić: Mislili ste da će biti 3:0! E, neće...

Vesti online 10.04.2018
Budućnost je napravila jedan brejk i sada ima šansu da skine Zvezdu sa trona na svom parketu u Morači. Posle poraza u drugom meču finalne serije plej-ofa ABA lige Aleksandar Džikić nije mnogo žalio, svestan da je cilj ostvaren i da sada imaju sve u… »
Džikić: Centri su morali konkretnije

Džikić: Centri su morali konkretnije

Mondo 10.04.2018
Trener Budućnosti smatra da njegovi visoki igrači nisu uradili dovoljno dobar posao u obe faze igre, ali nije nezadovoljan posle beogradskih 1:1. Aleksandar Džikić čestitao je ekipi Crvene zvezde na pobedi u drugom meču finala plej-ofa ABA lige… »
Džikića brinu dve stvari, ali nagoveštava: "U Podgorici ćemo biti bolji"

Džikića brinu dve stvari, ali nagoveštava: "U Podgorici ćemo biti bolji"

Sportske.net 10.04.2018
Aleksandar Džikić je sveo utiske nakon prve dve utakmice, ali je istakao nezadovoljstvo skokom u odbrani i realizacijom ispod koša. Trener Budućnosti Aleksandar Džikić rekao je da ne može da bude nezadovoljan, iako je njegov tim danas izgubio od… »
Džikić: Ovo je samo početak i ne znači ništa

Džikić: Ovo je samo početak i ne znači ništa

Večernje novosti 09.04.2018
Najteže mi je večeras da pobedim euforiju, što je potpuno prirodna reakcija posle pobede protiv Zvezde, koja je tri puta zaredom šampion ABA – kaže trener Budućnosti. Trener Budućnosti Aleksandar Džikić rekao je da je pobeda njegove ekipe… »

Vesti dana »