Povezane vesti
U Vranju potpisan sporazum o medijaciji
Jug press 11.04.2018
VRANJE Protokol o saradnji u primeni posredovanja kao alternativnog načina rešavanja sporova potpisali su, u sredu, u Vranju predsednik Osnovnog suda Stojadin Stanković, gradonačelnik dr Slobodan Milenković i direktori javnih preduzeća ,,Vodovod“… »
Potpisan sporazum o medijaciji kao mirnom načinu rešavanja sudskih sporova
Jugmedia 11.04.2018
Medijacija (posredovanje) postupak je mirnog, vansudskog rešavanja spora u kome medijator kao treće neutralno i nepristrasno lice usmerava komunikaciju između strana u sporu, pomaže u pregovorima radi postizanja zajednički prihvatljivog rešenja… »
Grad i Osnovni sud potpisali sporazum o medijaciji
OK radio 11.04.2018
U Osnovnom sudu u Vranju potpisan je protokol između ovog suda i grada Vranja i gradskih javnih preduzeća o primeni posredovanja kao alternativnog načina rešavanja sporova. Zaključivanjem ovog sporazuma, grad Vranje, kao i lokalna javna preduzeća… »
Vesti dana »

FOTO „Prevaren sam, potrošio sam hiljadu dolara da gledam Đokovića“: Navijači pobesneli zbog odlaganja Novaka
Nova pre 51 minutajoš 27 povezanih

BLOG U Novom Sadu studenti danas ispred BIA, prosvetni radnici ispred Školske uprave, zborovi građana u Rakovici i na Čukarici
N1 Info pre 15 minutajoš 6 povezanih

Kiša pada sa kraćim prekidima duže od 24 sata, vodostaji reka u porastu
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 23 povezane

Jokić progovorio o povredi: "Nisam mogao, bilo je veoma bolno"; "Ne želim o tome da pričam"
B92 pre 2 satajoš 18 povezanih