Povezane vesti
Macura napustila DJB: Ni „d“ od demokratije!
Pravda 12.04.2018
Poslanica Dosta je bilo Tatjana Macura, koja je nedavno objavila da će se kandidovati za predsednicu DJB, izašla iz pokreta. DJB: Odustala, nije formirala tim. Kao razloge, Macura je navela to što nije povučena odluka da se u organizaciju vrate kolege… »
Tatjana Macura napustila Dosta je bilo: Tu nema ni d od demokratije
Telegraf 12.04.2018
Nije precizirala da li će u Skupštini Srbije delovati kao samostalna poslanica, navodeći da za sada to pitanje ostavlja kao "nedefinisano" Poslanica Dosta je bilo Tatjana Macura, koja je nedavno objavila da će se kandidovati za predsednicu pokreta Dosta… »
Vesti dana »

Guranje sa žandarmerijom u Zaječaru: Skupština grada usvojila dnevni red, a potom je proglašena pauza (foto, video)
Blic pre 35 minutajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
N1 Info pre 4 satijoš 8 povezanih

„Praviš pare i dok ležiš“: Otac Predraga Koluvije prodaje konoplju preko firme Jovanjica Nova i ovako je reklamira VIDEO
Nova pre 4 satijoš 5 povezanih

"Darko Glišić je na respiratoru": Oglasio se Lončar nakon operacije: "Više timova učestvovalo, izuzetno komplikovana intervencija"
Blic pre 10 minutajoš 132 povezane

Detalji požara u Batajnici Goreo objekat u blizini vrtića (foto+video)
Alo pre 2 satajoš 25 povezanih