Povezane vesti
Najvažnije je da sačuvamo mir i da razvijamo zemlju
RTK 14.04.2018
Celokupna pažnja svetske i domaće javnosti tokom dana usmerena je na jutros izvedene vazdušne napade na Siriju. U obraćanju za Radio Televiziju Srbije predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je naša zemlja mala, i da u igre velikih svetskih sila ne… »
Vučić se oglasio o napadu na Siriju: Evo šta je stav Srbije
Telegraf 14.04.2018
Za nas to predstavlja bolno podsećanje, rekao je predsednik Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je komentarišući napade SAD, Velike Britanije i Francuske u Siriji rekao da to za nas predstavlja bolno podsećanje na period kroz koji smo prošli. Mi… »
Prva reakcija iz Srbije - Vučić: Ne treba da se mešamo
Prva 14.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da o situaciji u Siriji "nije lako reći sve jednom rečenicom". On je za RTS rekao da smo mi "brojčano mala zemlja u igri velikih sila i ne treba da se mešamo". Govoreći o noćas izvedenom napadu na Siriju koji… »
Vesti dana »
On menja Laridžanija: Mohamed Zolkadr imenovan za sekretara Saveta za nacionalnu bezbednost Irana
Blic pre 27 minutajoš 33 povezane
MSP Rusije: Posledice agresije NATO na Jugoslaviju osećaju se i danas
Euronews pre 36 minutajoš 100 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju: nagla promena vremena sa obilnim padavinama i snegom krajem nedelje
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 34 povezane
Putevi Srbije upozoravaju: Ne otvarajte SMS o navodnim kaznama
Jugmedia pre 57 minutajoš 23 povezane




