Povezane vesti
Brnabićeva razgovarala s predstavnicima „Rio Tinta”
Politika 14.04.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić sastala se u Londonu s predstavnicima globalne rudarsko-metalske grupacije „Rio Tinto”. Kako je saopštila Kancelarija vlade za saradnju s medijima, premijerka je u sklopu radne posete Velikoj Britaniji razgovarala s… »
Brnabić s predstavnicima Rio Tinta o Jadar projektu
Dnevnik 14.04.2018
LONDON: Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić razgovarala je u Londonu, tokom radne posete Velikoj Britaniji, s predstavnicima globalne rudarsko-metalske grupacije “Rio Tinto“ o mogućnostima investiranja u Srbiju i različitim aspektima razvoja Jadar… »
Brnabić razgovarala sa predstavnicima "Rio-Tinto" grupacije
N1 Info 14.04.2018
Premijerka Ana Brnabić razgovarala je u Londonu sa predstavnicima globalne rudarsko-metalske grupacije "Rio-Tinto", koji su nadležni za razvoj projekta litijum-borata Jadar kod Loznice, o mogućnostima investiranja u Srbiju i različitim aspektima razvoja… »
Vesti dana »

Protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Policija potisnula okupljene dalje od ulaza, najavljena okupljanja u znak podrške studentima (foto)
Blic pre 13 minutajoš 47 povezanih

Radivoju Jovoviću zatvorski pritvor do 30 dana, Isidori Čeleketić kućni pritvor do tri meseca
Beta pre 1 satjoš 19 povezanih