Asadova deca bez privilegija u dečjem kampu na Krimu

Vesti online ponedeljak, 16. april 2018.
Deca sirijskog predsednika Bašara el Asada boravila su ranije u međunarodnom dečjem kampu Artek na Krimu, ali nisu imala nikakve privilegije, rekao je danas direktor kampa Aleksej Kaspržak.
Zaposleni u Arteku nisu dobili unapred obaveštenje o poseti Asadove dece, ali i kada je njihov identitet otkriven, nisu im date nikakve privilegije, prenela je agencija Tass. - Mi smo znali ko su oni, ali nikakvi specijalni... »

Kijevska vlast napala asadovu decu: Cela porodica Asad proglašena za neprijatelje Ukrajine (video)

Pravda ponedeljak, 16. april 2018.
Deca sirijskog predsednika Bašara el Asada boravila su ranije u međunarodnom dečjem kampu Artek na Krimu, ali nisu imala nikakve privilegije, rekao je danas direktor kampa Aleksej Kaspržak.
Zaposleni u Arteku nisu dobili unapred obaveštenje o poseti Asadove dece, ali i kada je njihov identitet otkriven, nisu im date nikakve privilegije, prenela je agencija Tas. "Mi smo znali ko su oni, ali nikakvi specijalni uslovi... »

Asad decu poslao na Krim, da upoznaju Rusiju

Mondo ponedeljak, 16. april 2018.
Deca sirijskog predsednika Bašara el Asada boravila su svojevremeno u međunarodnom dečjem kampu Artek na Krimu.
Foto: youtube/Screenshot/Sarah Abed Direktor kampa Aleksej Kaspržak je izjavio da deca nisu imala nikakve privilegije. Zaposleni u Arteku nisu dobili unapred obaveštenje o poseti Asadove dece, ali i kada je njihov identitet... »

Blic ponedeljak, 16. april 2018.
Deca sirijskog predsednika Bašara el Asada boravila su ranije u međunarodnom dečjem kampu Artek na Krimu, ali nisu imala nikakve privilegije, rekao je danas direktor kampa Aleksej Kaspržak. Zaposleni u Arteku nisu dobili unapred obaveštenje o poseti Asadove dece, ali i kada je njihov identitet... »

RTS ponedeljak, 16. april 2018.
RTS: Asadova deca bez privilegija u dečjem kampu na Krimu
Zaposleni u Arteku nisu dobili unapred obaveštenje o poseti Asadove dece, ali i kada je njihov identitet otkriven, nisu im date nikakve privilegije, prenela je agencija Tas. "Mi smo znali ko su oni, ali nikakvi specijalni uslovi... »

Kao sav normalan svet: Asadova deca bez privilegija u dečjem kampu na Krimu

Kurir ponedeljak, 16. april 2018.
Deca sirijskog predsednika Bašara al Asada boravila su ranije u međunarodnom dečjem kampu Artek na Krimu, ali nisu imala nikakve privilegije, rekao je danas direktor kampa Aleksej Kaspržak.
Zaposleni u Arteku nisu dobili unapred obaveštenje o poseti Asadove dece, ali i kada je njihov identitet otkriven, nisu im date nikakve privilegije. "Mi smo znali ko su oni, ali nikakvi specijalni uslovi im nisu pravljeni. Prema... »

RTV ponedeljak, 16. april 2018.
RTV: Asadova deca bez privilegija u dečjem kampu na Krimu
MOSKVA - Deca sirijskog predsednika Bašara el Asada boravila su ranije u međunarodnom dečjem kampu Artek na Krimu, ali nisu imala nikakve privilegije, rekao je danas direktor kampa Aleksej Kaspržak.
Zaposleni u Arteku nisu dobili unapred obaveštenje o poseti Asadove dece, ali i kada je njihov identitet otkriven, nisu im date nikakve privilegije. "Mi smo znali ko su oni, ali nikakvi specijalni uslovi im nisu pravljeni. Prema... »

Komentari na drugim sajtovima

©2018 Netmark d.o.o.