Povezane vesti
Žarko Mišković oduvek imao preku narav: Zločinac iz Ostružnice ni sa rodbinom nije govorio!
Kurir 16.04.2018
Umeo je za tili čas, često i zbog banalnih povoda, da se posvađa, izvređa nekog, izazove tuču, pričaju Miškovićevi poznanici. Žarko Mišković (58), koji je u petak uveče u Ostružnici ubio nevenčanu suprugu Gordanu Vlašković (55), a potom… »
Krvavi pir u ostružnici: Kolege o ubici: Bio je sklon nasilju, problematičan i napadan
Blic 15.04.2018
Žarko Mišković (55) upucao je preksinoć svoju nevenčanu suprugu Gordanu Vlasković (55), a potom i sebe. U krvavom okršaju lakše su povređene majka i sestra ubijene, koje su pokušale da spreče ubistvo. Do zločina je došlo u petak veče u Ulici… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 12 minutajoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 42 minutajoš 4 povezane