Povezane vesti

Povratak Đokovića i Vajde za 56 minuta

Povratak Đokovića i Vajde za 56 minuta

Politika 16.04.2018
Eskpresnom pobedom nad Dušanom Lajovićem, 6:0, 6:1, do meča sa sve boljim Bornom Ćorićem, u drugom kolu masters turnira u Monte Karlu. Tek će drugo kolo turnira u Monte Karlu pokazati da li je ekspresna pobeda nad saigračem iz reprezentacije… »
Đoković ekspresno protiv Lajovića, sledi Hrvat Ćorić

Đoković ekspresno protiv Lajovića, sledi Hrvat Ćorić

Sportski žurnal 16.04.2018
Novak Đoković se plasirao u drugo kolo mastersa u Monte Karlu, pošto je na startu turnira pobedio zemljaka Dušana Lajovića sa 6:0, 6:1. Đoković je do druge pobede u isto toliko mečeva protiv Lajovića stigao posle samo 56 minuta igre. Nekada… »
Novak o Agasiju: Zahvalan sam što je deo mog života

Novak o Agasiju: Zahvalan sam što je deo mog života

N1 Info 16.04.2018
Srpski teniser Novak Đoković nedavno je prestao da sarađuje sa legendarnim Andreom Agasijem, a posle pobede nad Lajovićem u prvom kolu turnira u Monte Karlu rekao je da su i dalje prijatelji. "Nas dvojica nikada zvanično nismo imali neki ugovor, pa… »
FOTO: Posle pobede u Monte Karlu, Nole poslao poruku navijačima

FOTO: Posle pobede u Monte Karlu, Nole poslao poruku navijačima

Vesti online 16.04.2018
Novak Đoković je podsetio na stare dane. Nekada prvi reket sveta je u prvom kolu Monte Karla savladao takođe našeg tenisera Dušana Lajovića prepustivši mu samo jedan gem. Prelazak na šljaku mu je prijao, ali i obnavljanje saradnje sa Marjanom… »
Novak Đoković: Drago mi je što ponovo vidim Vajdu u svom boksu (foto)

Novak Đoković: Drago mi je što ponovo vidim Vajdu u svom boksu (foto)

Hot sport 16.04.2018
Novak Đoković savladao je nadas sunarodnika Dušana Lajoviča u prvom kolu turnira u Monte Karlu. Najbolji srspki teniser je u ovom usretu prikazao odličnu igru i prekinuo niz od tri uzastopna poraza nakon izlaska iz povrede. Đokovića u narednom kolu… »
Đoković: Ovo je moj grad! Drago mi je što je Vajda u mom boksu

Đoković: Ovo je moj grad! Drago mi je što je Vajda u mom boksu

Mozzart sport 16.04.2018
„Volim da igram u Monte Karlu“, poručio najbolji srpski teniser posle trijumfa nad Lajovićem. Novak Đoković je ekspresno završio posao u prvom kolu mastersa u Monte Karlu protiv Dušana Lajovića i najavio bolje dane. Posle plasmana u drugo kolo… »
Đoković: Srećan sam što je Vajda u mom boksu

Đoković: Srećan sam što je Vajda u mom boksu

N1 Info 16.04.2018
Dobar povratak Novaka Đokovića posle debakla u Indijan Velsu i Majamiju. On je pobedio zemljaka Dušana Lajovića rezultatom 2:0 u meču prvog kola Masters turnira u Monte Karlu. "Veoma sam srećan što stojim ovde pred vama. Uvek je zadovoljstvo igrati… »
Novak Đoković - Povratak starih dobrih vremena! Šta je poručio Vajdi posle pobede?

Novak Đoković - Povratak starih dobrih vremena! Šta je poručio Vajdi posle pobede?

Sportske.net 16.04.2018
Silovit povratak Novaka Đokovića posle dva vezana debakla u Indijan Velsu i Majamiju. Preneli smo ranije danas, Novak Đoković danas je deklasirao zemljaka i prijatelja Dušana Lajovića sa 6:0 i 6:1 na startu turnira u Monte Karlu. Posle meča najpre… »
Đoković deklasirao Lajovića!

Đoković deklasirao Lajovića!

Mondo 16.04.2018
Novak se za manje od sat vremena igre plasirao u drugo kolo mastersa u Monte Karlu. Evropska "sezona šljake" zvanično je počela u ponedeljak u Monte Karlu, gde su se u 1. kolu trećeg ovogodišnjeg turnira Masters 1000 serije sastala dvojica srpskih… »
Posle pobede je Đoković poslao poruku Vajdi

Posle pobede je Đoković poslao poruku Vajdi

Vesti online 16.04.2018
Posle skoro tri meseca Novak Đoković je konačno pobedio. Najbolji srpski teniser je bio ubedljiv na startu Mastersa u MKonte Karlu pošto je savladao drugog našeg tenisera u Monaku Dušana Lajovića 6:0, 6:1. - Veoma sam srećan što sam na ovom… »
Kraj: Đoković-Lajović 6:0, 6:1

Kraj: Đoković-Lajović 6:0, 6:1

Večernje novosti 16.04.2018
Srpski duel na startu Mastersa u Monte Karlu pripao Đokoviću. Sledeći rival biće mu Borna Ćorić. Srpski duel na startu Mastersa u Monte Karlu pripao je Novaku Đokoviću. On je sa 6:0, 6:1 slavio protiv Dušana Lajovića. Ovo je bio njihov drugi… »
Konačno prekinut loš niz, Novak rasturao u srpskom derbiju na šljaci!

Konačno prekinut loš niz, Novak rasturao u srpskom derbiju na šljaci!

Sportske.net 16.04.2018
Konačno je Novak izgledao sjajno, prekinuo je niz od tri poraza! Sezona na šljaci krenula je odlično po najboljeg srpskog tenisera. Đoković je furioznom igrom uspeo da savlada Dušana Lajovića sa 6:0 i 6:1! Novak Đoković je u prvom setu podsetio… »
Novak preslišao Lajovića u prvom kolu Monte Karla

Novak preslišao Lajovića u prvom kolu Monte Karla

Mozzart sport 16.04.2018
Prekinuta serija od tri poraza, naredni protivnik mladi hrvatski as Borna Ćorić. Prvi put je Novak Đoković, još od davne 2006. kada je uspeo kao tek punoletan da oduzme set Rodžeru Federeru, igrao prvo kolo mastersa u Monte Karlu. Čak 12 godina… »
ATP Monte karlo: Novak silan protiv Lajovića na otvaranju turnira

ATP Monte karlo: Novak silan protiv Lajovića na otvaranju turnira

Hot sport 16.04.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je u dva seta zemljaka Dušana Lajovića u prvom kolu mastersa u Monaku. Srpski dvoboj u Monte Karlu protekao je u apsolutnoj dominaciji Đokovića, plasman u narendu rundu obezbedio za manje od sat vremena… »
Monte Karlo - Nišikori eliminisao Berdiha na startu

Monte Karlo - Nišikori eliminisao Berdiha na startu

Sportske.net 16.04.2018
Japanski teniser Kei Nišikori plasirao se u drugo kolo mastersa u Monte Karlu, pošto je danas na startu tog turnira pobedio Čeha Tomaša Berdiha sa 4:6, 6:2, 6:1. Nišikori će u drugom kolu igrati protiv Danila Medvedeva iz Rusije. U drugo kolo Monte… »
Đoković ekspresno sa Lajovićem, sledi susret sa Ćorićem

Đoković ekspresno sa Lajovićem, sledi susret sa Ćorićem

N1 Info 16.04.2018
Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Mastersa u Monte Karlu pobedom protiv Dušana Lajovića u dva seta. Départ CANON pour Novak #Djokovic à #MonteCarlo ! L'ex N°1 mondial écrase son compatriote Dusan Lajovic 6-0 6-1 en 57 minutes pour rejoindre… »
Novakova poruka Vajdi posle 6:0, 6:1

Novakova poruka Vajdi posle 6:0, 6:1

Mondo 16.04.2018
Nakon što je za manje od sat vremena eliminisao prijatelja i zemljaka, Lajovića, Đoković je tokom kratkog intervjua na terenu imao i jasnu poruku za (privremenog) trenera. Nasmejan, nakon što nije pokazao bolne grimase, niti znake umora u… »
Borna za 67 minuta rešio Benetoa

Borna za 67 minuta rešio Benetoa

N1 Info 16.04.2018
Hrvatski teniser Borna Ćorić je savladao Francuza Žilijena Benetoa u prvom kolu Mastersa u Monte Karlu rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 6:3. U prvom setu je Francuz Beneto je čak tri puta izgubio servis, prvi put pri rezultatu 2:1. Borna Ćorić je… »
Novak na terenu sa sinom, u ponedeljak protiv Lajovića

Novak na terenu sa sinom, u ponedeljak protiv Lajovića

N1 Info 16.04.2018
U subotu je na centralnom teniskom terenu kompleksa u Monte Karlu održan "dečiji dan", a svi pogledi bili su usmereni ka najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću, koji je "trenirao" sa sinom Stefanom. Za vikend je Monte Karlu održana i egzibicija u… »

Vesti dana »