Lavrov: Odnosi Rusije i Zapada gori nego u Hladnom ratu

Politika ponedeljak, 16. april 2018.
MOSKVA – Odnos Rusije i Zapada lošiji je nego u vreme Hladnog rata, jer je tada postojala komunikacija, a nije bilo opsesije rusofobijom, rekao je u intervjuu za Bi-Bi-Si ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov. „Mislim da je (odnos) lošiji. Tokom rata postojali su kanali komunikacija i nije... »

Lavrov: Odnosi Rusije i Zapada lošiji nego u vrijeme Hladnog rata

Al Jazeera ponedeljak, 16. april 2018.
Lavrov kaže da je za Hladnog rata postojala komunikacija te se nada da ljudi na Zapadu znaju koliko je situacija opasna.
Ministar vanjskih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao je da je odnos Rusije i Zapada lošiji nego u vrijeme Hladnog rata jer je tada postojala komunikacija, a nije bilo opsesije rusofobijom. "Mislim da je [odnos] lošiji. Tijekom... »

Lavrov: Zapad pokušava da izvrši genocid nad Rusijom!

Pravda ponedeljak, 16. april 2018.
Odnosi između Rusije i Zapada su gori nego za vreme Hladnog rata, jer su tada funkcionisali kanali za komunikaciju između država i nije vladala tako jaka rusofobija, rekao je u intervjuu za Bi-Bi-Si šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.
Mislim da su odnosi gori, jer su za vreme Hladnog rata postojali kanali za komunikaciju i nije bilo takve rusofobije koja liči na pokušaj genocida kroz sankcije, saopštio je Lavrov. On je izrazio nadu da će ljudi na Zapadu,... »

RTS ponedeljak, 16. april 2018.
RTS: Lavrov: Odnosi Rusije i Zapada gori nego u Hladnom ratu
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao je u intervjuu za "Bi-Bi-Si" da je odnos Rusije i Zapada lošiji je nego u vreme Hladnog rata, jer je tada postojala komunikacija, a nije bilo opsesije rusofobijom.
"Mislim da je odnos lošiji. Tokom rata postojali su kanali komunikacija i nije bilo opsesije rusofobijom, što izgleda kao genocid sankcijama", rekao je Sergej Lavrov. Lavrov se, kako kaže, nada da ljudi na Zapadu, uključujući i... »

"Odnos Rusije i Zapada gori nego u vreme Hladnog rata"

B92 ponedeljak, 16. april 2018.
B92: "Odnos Rusije i Zapada gori nego u vreme Hladnog rata"
Moskva -- Odnosi Rusije i Zapada gori su nego u vreme Hladnog rata, jer je tada postojala komunikacija, a nije bilo opsesije rusofobijom, rekao je šef ruske diplomatije.
"Mislim da je (odnos) gori. Tokom rata postojali su kanali komunikacija i nije bilo opsesije rusofobijom, što izgleda kao genocid sankcijama", rekao je Sergej Lavrov u intervjuu za BBC. Lavrov se, kako kaže, nada da ljudi na... »

Dnevnik ponedeljak, 16. april 2018.
MOSKVA: Odnos Rusije i Zapada lošiji je nego u vreme Hladnog rata, jer je tada postojala komunikacija, a nije bilo opsesije rusofobijom, rekao je u intervjuu za Bi-Bi-Si ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
"Mislim da je (odnos) lošiji. Tokom rata postojali su kanali komunikacija i nije bilo opsesije rusofobijom, što izgleda kao genocid sankcijama", rekao je Lavrov.Lavrov se, kako kaže, nada da ljudi na Zapadu, uključujući i one na... »

Lavrov: Gore nego Hladni rat

Danas ponedeljak, 16. april 2018.
Odnosi između Rusije i Zapada su gori nego za vreme Hladnog rata, jer su tada funkcionisali kanali za komunikaciju između država i nije vladala tako jaka rusofobija, rekao je u intervjuu BBC šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.
On je rekao da se nada da će ljudi na Zapadu, uključujući one koji se nalazi u vlasti, shvatiti opasnost takvog stanja. Svi dokazi, kako je naveo Lavrov, navodnog hemijskog napada u Siriji na koje se pozivaju zapadni lideri uzeti... »

Lavrov: Odnosi Rusije i Zapada gori nego tokom Hladnog rata

N1 Info ponedeljak, 16. april 2018.
Odnosi između Rusije i Zapada su gori nego za vreme Hladnog rata, jer su tada funkcionisali kanali za komunikaciju između država i nije vladala tako jaka rusofobija, rekao je u intervjuu BBC šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.
On je rekao da se nada da će ljudi na Zapadu, uključujući one koji se nalazi u vlasti, shvatiti opasnost takvog stanja. Svi dokazi, kako je naveo Lavrov, navodnog hemijskog napada u Siriji na koje se pozivaju zapadni lideri uzeti... »

RTV ponedeljak, 16. april 2018.
RTV: Lavrov: Odnosi Rusije i Zapada gori nego u Hladnom ratu
MOSKVA - Odnos Rusije i Zapada lošiji je nego u vreme Hladnog rata, jer je tada postojala komunikacija, a nije bilo opsesije rusofobijom, rekao je u intervjuu za Bi-Bi-Si ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
"Mislim da je (odnos) lošiji. Tokom rata postojali su kanali komunikacija i nije bilo opsesije rusofobijom, što izgleda kao genocid sankcijama", rekao je Lavrov. Lavrov se, kako kaže, nada da ljudi na Zapadu, uključujući i one na... »

Lavrov: Ne mogu da buden neučtiv, dokazi Zapada su iz medija i sa društvenih mreža

Blic ponedeljak, 16. april 2018.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je danas da svi dokazi o navodnom hemijskom napadu u sirijskoj Dumi, na koje ukazuju zapadni lideri, potiču iz medija i sa društvenih mreža. - Mogu da vam garantujem da Rusija nije manipulisala tom lokacijom - rekao je Lavrov Bi-Bi-Siju. On je... »
©2018 Netmark d.o.o.