Povezane vesti

Vučić čestitao Đukanoviću: Rezultat znak poverenja

Vučić čestitao Đukanoviću: Rezultat znak poverenja

N1 Info 16.04.2018
Predsednik Srbije Aleksаndаr Vučić izrazio je nadu da će novoizаbrаni predsednik Crne Gore Milo Đukаnović doprineti miru i stabilnosti u regionu. "Nаdаm se dа ćete svojim rаdom doprineti dа mir i stаbilnost političkih prilikа u regionu… »
Vučić Đukanoviću: Čestitam, zajedno za stabilnost

Vučić Đukanoviću: Čestitam, zajedno za stabilnost

Mondo 16.04.2018
Predsednik Srbije Aleksаndаr Vučić čestitao je danas svom kolegi Milu Đukanoviću pobedu na predsedničkim izborima u Crnoj Gori i izrazio nadu da će zajedno raditi na stabilnosti u regionu. Foto: Mondo.me/Vanja Rajović "Nаdаm se dа ćete… »
Vučić čestitao Đukanoviću pobedu na predsedničkim izborima: U čestitki ni reči o pravima Srba u Crnoj Gori

Vučić čestitao Đukanoviću pobedu na predsedničkim izborima: U čestitki ni reči o pravima Srba u Crnoj Gori

Pravda 16.04.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas čestitku novoizabranom predsedniku Crne Gore Milu Đukanoviću. „Primite moje čestitke povodom Vaše pobede na predsedničkim izborima. Građani Crne Gore su pokazali da imaju poverenje u Vaše… »
Vučić čestitao Đukanoviću pobedu: Građani Crne Gore su pokazali da imaju poverenje u Vas

Vučić čestitao Đukanoviću pobedu: Građani Crne Gore su pokazali da imaju poverenje u Vas

Telegraf 16.04.2018
Vučić je, takođe, izrazio nadu da će Ðukanović svojim radom doprineti da mir i stabilnost političkih prilika u regionu budu oslonac za svima preko potreban ekonomski napredak. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas čestitku… »
Vučić čestitao pobedu Milu Đukanoviću

Vučić čestitao pobedu Milu Đukanoviću

Srbija danas 16.04.2018
Crna Gora dobila novog predsednika. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas čestitku novoizabranom predsedniku Crne Gore Milu Ðukanoviću. - Primite moje čestitke povodom Vaše pobede na predsedničkim izborima. Građani Crne… »

Vesti dana »