Da li ste nekoga ubili? – Haradinaj: Ne znam, verovatno

Da li ste nekoga ubili? – Haradinaj: Ne znam, verovatno

Blic utorak, 17. april 2018.
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj rekao je da Kosovo nema spoljnu politiku i da "pripada klubu koji vodi Amerika". - Mi smo deo Evrope i sarađujemo sa Briselom i Berlinom. Međutim, kada je spoljna politika u pitanju, mi smo deo kluba zemalja koji predvodi Amerika. Nama to nije problem da priznamo,... »

Haradinaj: Kosovo nema spoljnu politiku, nas vodi Amerika, i nije nam problem to da priznamo

Press utorak, 17. april 2018.
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj rekao je da Kosovo nema spoljnu politiku i da "pripada klubu koji vodi Amerika".
Foto:Blic.rs Mi smo deo Evrope i sarađujemo sa Briselom i Berlinom. Međutim, kada je spoljna politika u pitanju, mi smo deo kluba zemalja koji predvodi Amerika. Nama to nije problem da priznamo, nemamo ni vremena da se bavimo... »

Haradinaj priznao ubistvo: Kosovsku spoljnu politiku vodi Amerika, verovatno sam ubio nekoga u ratu!

Večernje novosti utorak, 17. april 2018.
Premijer tzv. Kosova Ramuš Haradinaj rekao je da Kosmet nema spoljnu politiku i da "pripada klubu koji vodi Amerika"
Premijer tzv. Kosova Ramuš Haradinaj rekao je da Kosmet nema spoljnu politiku i da "pripada klubu koji vodi Amerika". "Mi smo deo Evrope i sarađujemo sa Briselom i Berlinom. Međutim, kada je spoljna politika u pitanju, mi smo deo... »
©2018 Netmark d.o.o.