Povezane vesti
Saudijska arabija spremna za ulazak u Siriju: Čeka se zeleno svetlo iz Vašingtona
Pravda 17.04.2018
Rijad čeka znak iz Vašingtona za dejstva u Siriji. Šef Ministarstva spoljnih poslova Saudijske Arabije Adil al Džubeir je izjavio da je kraljevina spremna da pošalje vojsku u Siriju za borbu protiv terorizma ako američka administracija uputi takav… »
Rijad hoće svoju šansu: Saudijska Arabija spremna da šalje trupe u Siriju
Kurir 17.04.2018
Tokom poslednjeg samita, Liga arapskih zemalja pozvala je na međunarodnu istragu navodnog hemijskog napada u Siriji i osudila mešanje Irana u unutrašnje stvari drugih zemalja. Adel al Džubeir, ministar spoljnih poslova Saudijske Arabije, rekao je da je… »
Inspektori za hemijsko oružje stigli u sirijsku Dumu
N1 Info 17.04.2018
Inspektori Organizacije za zabranu hemijskog oružja stigli su u Dumu da bi istražili navode o navodnom hemijskom napadu 7. aprila, prenela je sirijska državna agencija Sana. Inspektori su u subotu stigli u Siriju. SAD, Velika Britanija i Francuska tvrde… »
G-7 osudio napad hemijskim oružjem u Siriji
RTV 17.04.2018
BERLIN - Grupa 7 industrijalizovanih zemalja sveta osudila je napad hemijskim oružjem u Siriji 7. aprila i pružila podršku "proporcionalnim" naporima SAD, Velike Britanije i Francuske da se ubuduće spreči upotreba hemijskog naoružanja. "U potpunosti… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 3 satajoš 1 povezana

Direktor policije objavio koliko je ljudi učestvovalo na skupovima protiv blokada
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Vučić na Ubu sa građanima protiv blokada: Moj poziv na dijalog ostaje otvoren
Danas pre 8 satijoš 1 povezana