Povezane vesti

Poslednji sms koji je Jelena poslala sa nasipa još uvek se čuva u doktorkinom telefonu: Tu se krije pevačicina najveća…

Poslednji sms koji je Jelena poslala sa nasipa još uvek se čuva u doktorkinom telefonu: Tu se krije pevačicina najveća…

Press 17.04.2018
Milana je bila doktorka Jelenine pokojne majke Zorice Krsmanović i juče je saslušana. Foto:Telegraf.rs Doktorka Milana Š. iz Borče navodno je poslednja komunicirala sa brutalno ubijenom Jelenom Marjanović, a kako je sama navela poruke koje su… »
Razrešena misterija poslednje Jelenine poruke! Saslušana prijateljica ubijene pevačice

Razrešena misterija poslednje Jelenine poruke! Saslušana prijateljica ubijene pevačice

Pravda 17.04.2018
Doktorka Milana Šišić iz Borče, poslednja koja se čula s pevačicom "Granda" Jelenom Marjanović (33), samo četiri minuta pre brutalnog zločina, saslušana je juče u Višem tužilaštvu u Beogradu. Doktorka je dala iskaz u okviru dopune istrage… »
Saslušana milana Šišić iz Borče: I dalje u telefonu čuvam Jeleninu poslednju poruku

Saslušana milana Šišić iz Borče: I dalje u telefonu čuvam Jeleninu poslednju poruku

Kurir 17.04.2018
Doktorka koja je poslednja komunicirala s Jelenom Marjanović pre ubistva izjavila da je s pevačicom pričala o lečenju njene bolesne majke Zorice Krsmanović, koja joj je bila pacijent. Milana Šišić, doktorka iz Doma zdravlja Borča, koja je navodno… »
Poslednji sms koji je Jelena poslala sa nasipa još uvek se čuva u doktorkinom telefonu: Tu se krije pevačicina najveća…

Poslednji sms koji je Jelena poslala sa nasipa još uvek se čuva u doktorkinom telefonu: Tu se krije pevačicina najveća…

Telegraf 17.04.2018
Milana je bila doktorka Jelenine pokojne majke Zorice Krsmanović i juče je saslušana. Doktorka Milana Š. iz Borče navodno je poslednja komunicirala sa brutalno ubijenom Jelenom Marjanović, a kako je sama navela poruke koje su razmenile samo tri… »
Ubistvo pevačice doktorka iz Borče: Jeca mi poslala SMS, zatim zauvek nestala

Ubistvo pevačice doktorka iz Borče: Jeca mi poslala SMS, zatim zauvek nestala

Večernje novosti 17.04.2018
Saslušana doktorka kojoj je Jelena Marjanović poslala poruku pre smrti. Dr Milana Šišić: Poslednju poruku od nje sam dobila u 16.43. OKO četiri sata po podne ja sam joj na njen prethodni SMS odgovorila da njena majka treba da nastavi da pije… »

Vesti dana »