Povezane vesti
Rizik od novog rata: EU da se otvori prema Zapadnom Balkanu
Telegraf 17.04.2018
Ne želim da vidim povratak rata na Balkanu i zato moramo da se otvorimo za njih, rekao je Junker. Predsednik Evropske komisije Žan-Klod Junker izjavio je danas da Evropska unija treba da se otvori ka prihvatanju novih članica sa Zapadnog Balkana, da bi… »
Juncker: Izbjeći ponavljanje rata iz 90-tih na Balkanu
Slobodna Evropa 17.04.2018
Evropska komisija će u utorak popodne objaviti izvještaj o napretku zemalja kandidata i potencijalnih kandidata za članstvo u EU-u. Predsjednik Europske komisije Jean-Claude Juncker prilično je dramatično upozorio u Evropskom parlamentu da EU mora… »
Juncker: Put u EU umjesto rata na Balkanu
Al Jazeera 17.04.2018
Evropska unija mora pružiti evropsku perspektivu zemljama jugoistočne Evrope kako bi se izbjeglo ponavljanje ratnih sukoba iz 90-tih, kaže preedsjednik Evropske komisije. Predsjednik Evropske komisije Jean-Claude Juncker je u utorak dramatično upozorio u… »
Junker upozorava: Devedesete će se vratiti ako se Evropska Unija ne otvori prema Balkanu
Srbija danas 17.04.2018
"Ne želim da vidim povratak rata" Evropska unija mora da bude otvorena da primi nove članice sa prostora zapadnog Balkana kako bi se izbegao novi rat u tom regionu, rekao je predsednik Evropske komisije Žan-Klod Junker u Evropskom parlamentu. - Ako ne… »
Vesti dana »
Tajvan reagovao na upozorenje kineskog predsednika oko „mogućeg sukoba“
Danas pre 45 minutajoš 37 povezanih
Poslanici Narodne skupštine danas nastavljaju raspravu o setu izbornih zakona
NIN pre 1 satjoš 14 povezanih
Velika promena nakon sunčanih dana, stiže ozbiljno zahlađenje: RHMZ najavljuje majske pljuskove
Mondo pre 1 satjoš 16 povezanih
Teška noć za Kijev: Veliki ruski napad, urušio se deo stambene zgrade
BBC News pre 15 minutajoš 12 povezanih





