Povezane vesti

Određen datum! Evo kada će Nataša i Luka biti saslušani, i ko je pozvan kao svedok

Određen datum! Evo kada će Nataša i Luka biti saslušani, i ko je pozvan kao svedok

Telegraf 17.04.2018
Nataša, Luka i bebisiterka biće saslušani u Prvom osnovnom sudu u Beogradu. Nakon što je Luka Lazukić pretukao svoju suprugu Natašu Bekvalac u noći između petka i subote u Natašinom stanu na Dedinju, oboje će biti saslušani u Prvom osnovnom… »
Nataša pokrenula zahtev za razvod od Luke Lazukića, on joj još uvek ne vraća automobil!

Nataša pokrenula zahtev za razvod od Luke Lazukića, on joj još uvek ne vraća automobil!

Telegraf 17.04.2018
Pevačica je prethodnog dana, kako smo i pisali, posetila notara, gde je potpisala punomoć svojim advokatima. Natašu Bekvalac naša ekipa prethodnog dana u popodnevnim časovima snimila je prilikom napuštanja stana na Dedinju. Nataša je dom napustila… »
Aca Lukas: Gospodo, zašto sam ja morao u zatvor, a Luka Lazukić ne mora?!

Aca Lukas: Gospodo, zašto sam ja morao u zatvor, a Luka Lazukić ne mora?!

Telegraf 17.04.2018
Aca Lukas kaže da neće odustati dok ne istera na čistac njegov slučaj sa još uvek zakonitom suprugom Sonjom Vuksanović. Sonja Vuksanović 2. septembra 2017. godine policiji je prijavila kako ju je Aca Lukas pretukao u stanu, nakon verbalnog okršaja… »

Vesti dana »