Povezane vesti

Bjeković potpredsednik FSS, Surdulica domaćin finala Kupa

Bjeković potpredsednik FSS, Surdulica domaćin finala Kupa

Vesti online 17.04.2018
Za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije izabran je Nenad Bjeković, bivši istaknuti igrač, trener i funkcioner FK Partizan. U prostorijama Fudbalskog saveza Srbije održana je sednica Odbora za hitna pitanja, dnevni red je bio obiman, a donete su i… »
Bjeković: Ovo je kruna moja karijere

Bjeković: Ovo je kruna moja karijere

Mozzart sport 17.04.2018
„Mogu još mnogo da pomognem“, rekao legendarni centarfor, trener i direktor Partizana. Nenad Bjeković je, za mnoge neočekivano, u utorak izabran za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije. Uz Savu Miloševića i Dragomira Lazovića, nekadašnji… »
Veliki povratak bjekovića: Nije uspeo da zasedne na čelo Partizana ali…

Veliki povratak bjekovića: Nije uspeo da zasedne na čelo Partizana ali…

Hot sport 17.04.2018
Nekadašnji fudbaler a zatim i dugogodišnji funkcioner Partizana, Nenad Bjeković, izabran je danas za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije. Ova odluka doneta je na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja u prostorijama FSS i tako će se Bejković… »
Nenad Bjeković: Ceo život sam u fudbalu, a ovo je kruna moje karijere

Nenad Bjeković: Ceo život sam u fudbalu, a ovo je kruna moje karijere

Hot sport 17.04.2018
Nenad Bjeković izabran je danas za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije, na sednici Odbora za hitna pitanja. Nekadašnji fudbaler a kasnije i sportski direktor Partizana iskazao je veliko zadovoljstvo zbog imenovanja na ovu funkciju istakavši da ono… »
Nenad Bjeković potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije

Nenad Bjeković potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije

Mozzart sport 17.04.2018
Bivši funcioner Partizana u rukovodstvu nacionalnog saveza. Nenad Bjeković ima novu funckiju, ali ne u fudbalskom klubu Partizan, gde je godinama bio istaknuti fudbaler, kasnije i funkcioner, a u proteklom periodu opozicija aktuelnom rukovodstvu kluba… »
Bjeković novi potpredsednik FSS: Legenda Partizana postao treći zamenik predsednika Slaviše Kokeze

Bjeković novi potpredsednik FSS: Legenda Partizana postao treći zamenik predsednika Slaviše Kokeze

Večernje novosti 17.04.2018
Nekadašnji fudbaler i funkcioner Partizana Nenad Bjeković izabran je danas za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS), saopšteno je na sajtu Saveza. Nekadašnji fudbaler i funkcioner Partizana Nenad Bjeković izabran je danas za potpredsednika… »
Određen domaćin finala Kupa - Mnogi će biti iznenađeni!

Određen domaćin finala Kupa - Mnogi će biti iznenađeni!

Sportske.net 17.04.2018
Odbor za hitna pitanja FS Srbije doneo je odluku vezanu za domaćinstvo finala Kupa Srbije. U prostorijama FS Srbije u utorak je održana sednica Odbora za hitna pitanja na kojoj su donesene mnoge važne odluke. Jedna od najvažnijih tiče se određivanja… »
Legendi Partizana mesto potpredsednika FSS!

Legendi Partizana mesto potpredsednika FSS!

Sportske.net 17.04.2018
Fudbalski savez Srbije dobio je u utorak još jednog potpredsednika. Važna funkcija pripala je legendi Partizana. Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije zasedao je u utorak u prostorijama srpske kuće fudbala i doneo neke vrlo važne odluke… »
Iznenađenje: Finale Kupa se igra na jugu Srbije, ali ne u Nišu!

Iznenađenje: Finale Kupa se igra na jugu Srbije, ali ne u Nišu!

Hot sport 17.04.2018
Fudbalski savez Srbije otkrio je danas mesto na kom će se 23. maja odigrati finale Kupa Srbije. Mnogi su po ko zna koji put videli Beograd kao domaćina finala našeg najmasovnijeg takmičenja. Ipak, pobednici polufinalnih dvomeča Čukarički-Partizan i… »
Finale Kupa Srbije - u Surdulici!

Finale Kupa Srbije - u Surdulici!

Mondo 17.04.2018
Fudbalski savez Srbije odredio je gde će se igrati za trofej. FSS je ozvaničio odluku: Finale Kupa Srbije 2018. godine biće odigrano 23. maja na stadionu Radnika u Surdulici! Odbor za hitna pitanja FSS odredio je i cene ulaznica, koje će koštati po… »
Bjeković potpredsednik FSS, finale kupa u Surdulici

Bjeković potpredsednik FSS, finale kupa u Surdulici

N1 Info 17.04.2018
Nekadašnji fudbaler, trener i dugogodišnji sportski direktor Partizana Nenad Bjeković izabran je za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije, saopšteno je posle sednice Odbora za hitna pitanja. Kako je navedeno na sajtu saveza dnevni red je bio obiman… »
Nenad Bjeković ponovo aktivan!

Nenad Bjeković ponovo aktivan!

Mondo 17.04.2018
Bivši čelnik Partizana izabran za potpredsednika FSS. Foto: MN Press Nekadašnji fudbaler, trener i funkcionar Partizana, nedavno i kandidat za predsednika crno-belih, Nenad Bjeković, novi je potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije. Ova odluka doneta je… »

Vesti dana »