Povezane vesti

Danas bi neki da se ugledamo na njih: Kako su Nemci 6. aprila 1941. izvršili ratni zločin i kluturni genocid nad srpskim…

Danas bi neki da se ugledamo na njih: Kako su Nemci 6. aprila 1941. izvršili ratni zločin i kluturni genocid nad srpskim…

Pravda 18.04.2018
Pre tačno 77 godina, nebo iznad Beograda prekrili su avioni nacističke Nemačke. U četiri naleta, 484 nemačka bombardera zasula su prestonicu kraljevine Jugoslavije sa 440 tona bombi. Tog prvog dana rata izvršen je i kulturni genocid nad jednim… »
SAD izvijestio Rusiju da zasad nema novih sankcija unatoč najavama

SAD izvijestio Rusiju da zasad nema novih sankcija unatoč najavama

SEEbiz 18.04.2018
WASHINGTON - Sjedinjene Države izvijestile su Rusiju preko njezina veleposlanstva u Washingtonu da zasad neće uvoditi nove sankcije Moskvi, izvijestila je u srijedu novinska agencija TASS pozivajući se na izvor u ruskom ministarstvu vanjskih poslova… »
Potvrđeno: Tramp odustao od novih sankcija Rusiji

Potvrđeno: Tramp odustao od novih sankcija Rusiji

Mondo 18.04.2018
Potvrđeno pisanje američkih medija - SAD neće uvoditi nove sankcije Rusiji neko vreme. Foto: AP Photo/Pablo Martinez Monsivais SAD su obavestile Moskvu, preko ambasade Rusije u Vašingtonu, da neće uvoditi nove sankcije Rusiji neko vreme, izjavio je… »
Trampov savetnik: Hejli istrčala pred rudu sa sankcijama Rusiji! Ambasadorka odgovara: Ja se ne zbunjujem

Trampov savetnik: Hejli istrčala pred rudu sa sankcijama Rusiji! Ambasadorka odgovara: Ja se ne zbunjujem

Kurir 18.04.2018
Glavni ekonomski savetnik predsednika SAD Leri Kudlou izjavio je da je američka ambasadorka UN Niki Hejli "istrčala pred rudu" kada je najavila uvođenje novih sankcija Rusiji. Kudlou, koji je direktor Nacionalnog ekonomskog saveta rekao je novinarima… »
Haley o sankcijama Rusiji: Ja se ne zbunjujem

Haley o sankcijama Rusiji: Ja se ne zbunjujem

Al Jazeera 18.04.2018
Američka ambasadorica pri Ujedinjenim narodima odgovorila je ekonomskom savjetniku Bijele kuće Larryju Kodlowu. Američka ambasadorka pri Ujedinjenim nacijama Nikki Haley odgovorila je ekonomskom savetniku Bele kuće Larryju Kodlowu, koji je prethodno… »
Manje tenzije između Rusije i SAD: Ništa od sankcija

Manje tenzije između Rusije i SAD: Ništa od sankcija

Večernje novosti 17.04.2018
Tenzije na relaciji Sjedinjene države - Rusija u utorak bar malo popustile. Ambasadorka Hejli "istrčala pred rudu" svojom izjavom u nedelju. AMERIČKI predsednik Donald Tramp odložio je uvođenje dodatnih sankcija Rusiji i verovatno ih ni neće… »

Vesti dana »