Povezane vesti
U Nemačkoj privedeno 7 osumnjičenih za trgovinu ljudima
N1 Info 18.04.2018
Nemačka policija privela je sedam osoba u akcijama protiv trgovine ljudima i prinudne prostitucije u kojima su pretražena ukupno 63 bordela i stana. Akcija u kojoj je učestovalo 1.500 ljudi, počela je u šest ujutru. Od 17 osumnjičenih Nemaca i Tajlanđana… »
Ogromna racija u Nemačkoj: Čak 1.500 policajaca pretreslo 63 bordela i stana
Večernje novosti 18.04.2018
Širom Nemačke u akciji protiv trgovine ljudima i prinudne prostitucije pretražena 63 bordela i stana, a od 17 osumnjičenih Nemaca i Tajlanđana, uhapšeno je sedmoro. Nemačka Savezna policija je sa 1.500 policajaca izvršila jutros veliku raciju zbog… »
Najveća racija u novijoj istoriji Nemačke, policija hapsila po bordelima
Radio 021 18.04.2018
Nemačka Savezna policija je sa 1.500 policajaca izvršila jutros veliku raciju zbog trgovine ljudima i prinudne prostitucije, prenosi "Dojče vele". Navodi se da su "u najvećoj raciji u novijoj istoriji" širom Nemačke pretražena 63 bordela i stana, a od 17… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i mogućim nepogodama
Naslovi.ai pre 52 minutajoš 28 povezanih

Izrael odobrio ofanzivu na grad Gazu uz pregovore o oslobađanju talaca i upozorenja o civilnim žrtvama
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 23 povezane

Kalas: Pritisak na Ukrajinu da preda delove teritorije Rusiji Putinova zamka
NIN pre 1 satjoš 25 povezanih

TOK vratilo predmet „zvučni top“ Prvom OJT - šta to znači kad je u pitanju istraga?
N1 Info pre 1 satjoš 1 povezana

Dojava o bombi: Hitna evakuacija u Narodnoj skupštini Republike Srpske: "Poziv je bio sa 065"
Blic pre 12 minutajoš 20 povezanih