Povezane vesti
Preminula bivša prva dama Barbara Buš: Upoznala je supruga sa 17 i ostala s njim 73 godine (foto) (VIDEO)
Telegraf 18.04.2018
Gospođa Buš je insistirala na tome da ne pokušava da utiče na politiku svog muža. Barbara Buš, prva dama snežno-bele kose, koja je zbog svog direktnog načina govora i potpunog nedostatka izveštačenosti povremeno bila popularnija od svog supruga… »
Preminula Barbara Buš
Noizz 18.04.2018
Bivša prva dama SAD Barbara Buš, jedina žena čiji su i suprug i sin bili američki predsednici, umrla je u 92. godini, saopštila je porodica, a prenosi Rojters. Ona je bila supruga 41. predsednika SAD Džordža Buša Starijeg i majka 43. šefa Bele kuće… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Ukida se ovo stajalište u Beogradu Izmene traju sve do februara, evo šta je sa linijama javnog prevoza
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 5 satijoš 3 povezane



