Povezane vesti

Da li se jednoj "izbornoj ljubavi" bliži kraj?

Da li se jednoj "izbornoj ljubavi" bliži kraj?

N1 Info 18.04.2018
Kakva je sudbina opozicionog saveza čije je formiranje preložio Dragan Đilas? Pod njegov "šinjel" Pokret slobodnih građana neće. Dok je za njih Đilasov predlog neprihvatljiv, u stranci Vuka Jeremića veruju da još ima nade. Izvor: N1 Da li je… »
Đilasu funkcija, ali uz kontrolu

Đilasu funkcija, ali uz kontrolu

Večernje novosti 18.04.2018
Predstavnici opozicije u utorak razgovarali o savezu. BIVŠI gradonačelnik Dragan Đilas predložio je da on bude menadžer "Saveza za Srbiju". Predsednik Pokreta slobodih građana Saša Janković smatra da sve odluke u opozicionom bloku treba da donosi… »
Đilas odbio da komentariše odluku PSG-a

Đilas odbio da komentariše odluku PSG-a

N1 Info 18.04.2018
Kandidat liste "Beograd odlučuje, ljudi pobeđuju" za gradonačelnika Beograda Dragan Đilas nije hteo da komentariše odluku Pokreta slobodnih građana (PSG) da odbije njegov predlog o formiranju opozicionog Saveza za Srbiju. Đilas je agenciji Beta… »
Borko Stefanović: Žao mi je što PSG neće u Savez za Srbiju

Borko Stefanović: Žao mi je što PSG neće u Savez za Srbiju

Novi magazin 18.04.2018
Predsednik Levice Srbije Borko Stefanović izjavio je danas da mu je žao što je Pokret slobodnih građana (PSG) Saše Jankovića odlučio da ne ide u Savez za Srbiju. "Veoma mi je žao što je PSG odlučio da ne ide sa nama u Savez za Srbiju. Velika je… »
Borko Stefanović: Žao mi je što PSG neće u Savez za Srbiju

Borko Stefanović: Žao mi je što PSG neće u Savez za Srbiju

N1 Info 18.04.2018
Predsednik Levice Srbije Borko Stefanović izjavio je da mu je žao što je Pokret slobodnih građana (PSG) Saše Jankovića odlučio da ne ide u Savez za Srbiju. "Veoma mi je žao što je PSG odlučio da ne ide sa nama u Savez za Srbiju. Velika je šteta… »

Vesti dana »