Povezane vesti
'Ajde da te vidim celu, 'ajde bez pidžame: Fudbalski sudija (37) slao jezive poruke devojčici (foto)
Telegraf 18.04.2018
Fudbalski sudija i električar iz Brčkog slao je neprimerene poruke trinaestogodišnjoj devojčici iz Sremske Mitrovice, zahtevajući da skine pidžamu i slika se gola. M.J. (37) fudbalski sudija i električar uhvaćen je u neprimerenom dopisivanju sa… »
Šokantna izjava oca koji je sina i ćerku terao na oralni seks: Kratko rekao "volim svoju decu najviše na svetu", pa zanemeo!
Telegraf 18.04.2018
Za obljubu deteta zaprećena je kazna od pet do 12 godina zatvora. J.Š. iz Sremske Kamenice koji je uhapšen zbog sumnje da je dve godine seksualno zlostavljao ćerku (10) i sina (12) i primoravao ih da ga oralno zadovoljavaju, branio se u subotu ćutanjem… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak, 21. avgust: toplo i sunčano vreme, uveče kiša
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih

Na današnji dan: Rođen Kopitar, umrli Stevan Hristić i Tagore, otkriveni komarci koji prenose malariju
Radio 021 pre 4 minutajoš 3 povezane

Okupljanja protiv blokada: Kako su izgledala i šta su poruke: Dačić otkrio kada su novi skupovi (foto,video)
Blic pre 1 satjoš 4 povezane

UKRAJINSKA KRIZA - Lavrov: Bez Moskve nema rešenja kolektivne bezbednosti; evropske zemlje voljne da pošalju mirovne trupe
RTV pre 5 minutajoš 2 povezane