Povezane vesti

Monte Karlo: Đoković eliminisao Ćorića posle 10. meč lopti

Monte Karlo: Đoković eliminisao Ćorića posle 10. meč lopti

Dnevnik 18.04.2018
MONTE KARLO: Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Mastersa u Monte Karlu pobedom nad Hrvatom Bornom Ćorićem 7:6 (7:2), 7:5. Đoković je do 2:0 u međusobnim mečevima sa 39. teniserom sveta stigao posle taj-brejka u prvom… »
Rafa "počistio" Slovenca

Rafa "počistio" Slovenca

Vesti online 18.04.2018
Najbolji teniser sveta Rafael Nadal lako se plasirao u osminu finala Mastersa u Monte Karlu. Španac je pobedio Slovenca Alješa Bedenea posle dva seta - 6:1, 6:3 za sat i 18 minuta igre. Rafa je potvrdio da je ovo njegov deo sezone, kada je skoro… »
Đoković dobio prvi duel generacija

Đoković dobio prvi duel generacija

Politika 18.04.2018
Borna Ćorić savladan posle dva sata i 15 minuta ohrabrujuće igre, tek desetom meč-loptom: 7:6(2), 7:5. – Danas sa Dominikom Timom, u trećem kolu turnira u Monte Karlu. Bilo je nerviranja na pretek, posebno dok je proticalo devet neiskorišćenih… »
Verdasko oznojio Čilića, ali Marin je u trećem kolu

Verdasko oznojio Čilića, ali Marin je u trećem kolu

N1 Info 18.04.2018
Marin Čilić plasirao se u treće kolo Mastersa u Monte Karlu nakon zanimljivog meča u kome je pobedio Fernanda Verdaska. Marin Čilić je opravdao ulogu favorita i savladao Fernanda Verdaska sa 6:3, 7:6, a drugi set ovog duela podsetio nas je na… »
Pogledajte srdačni zagrljaj Srbina i Hrvata

Pogledajte srdačni zagrljaj Srbina i Hrvata

Vesti online 18.04.2018
Hrvatska nada Borna Ćorić namučila je Novaka Đokovića u šesnestini finala Masters u Monte Karlu. Ipak, na kraju stariji i iskusniji je stigao do pobede i meča sa Dominikom Timom u narednoj rundi u Kneževini. Na kraju meča, srdačni zagrljaj… »
Novakovih deset ispita mentalne snage protiv Ćorića

Novakovih deset ispita mentalne snage protiv Ćorića

Večernje novosti 18.04.2018
Đoković posle 10 meč-lopti slomio otpor htvatskog tenisera u 2. kolu Monte Karla - 7:6, 7:5. Bio je ovo pravi test, srećan sam kako je prošao - rekao je najbolji srpski teniser. Sa Timom u četvrtak u osmini finala. POBEDA posle desete meč-lopte… »
Đoković - Nadal? Deli ih jedan meč...

Đoković - Nadal? Deli ih jedan meč...

Mondo 18.04.2018
Španac se lako plasirao u treću rundu Mastersa u Monaku. U četvrtfinalu bi mogao da se sretne sa Novakom. Foto: Guliver/Getty images/Julian Finney Novak Đoković plasirao se u sredu u treću rundu Monte Karla, a nekoliko sati kasnije tamo mu se… »
Novak Đoković: Ostao sam fokusiran u ključnom momentu, srećan sam zbog toga

Novak Đoković: Ostao sam fokusiran u ključnom momentu, srećan sam zbog toga

Hot sport 18.04.2018
Srpski teniser je danas obezbedio plasman u osminu finala Mastersa u Monte Karlu. Novak Đoković je porazio Bornu Ćorića sa 2:0 u setovima. Posle bitne pobede, Srbin je medijima u Monte Karlu govorio o tome koliko se zapravo radilo o teškom meču i… »
Nadal bez problema do osmine finala MK

Nadal bez problema do osmine finala MK

N1 Info 18.04.2018
Rafael Nadal plasirao se bez mnogo muke u treće kolo Mastersa u Monte Karlu. Najbolji igrač sveta u drugom kolu je odigrao svoj prvi meč u Kneževini i sa 6:1, 6:3 savladao je Aljaža Bedenea. Nadal je u prvom setu sve završio uz dva brejka do kojih… »
Đoković preko Ćorića do trećeg kola Monte Karla

Đoković preko Ćorića do trećeg kola Monte Karla

Glas Amerike 18.04.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo turnira serije Master 1000 u Monte Karlu, koji se igra za nagradni fond od skoro 5 miliona evra. Đoković je do druge pobede na turniru, koji je osvajao 2013. i 2015. godine, stigao protiv… »
Monte karlo: Ćorić namučio Đokovića, ali je ipak Srbin slavio u dva seta

Monte karlo: Ćorić namučio Đokovića, ali je ipak Srbin slavio u dva seta

Hot sport 18.04.2018
Najbolji srpski teniser plasirao se u osminu finala Mastersa u Monte Karlu. Novak Đoković je sa 2:0 (7:6 (2), 7:5) porazio Bornu Ćorića. U narednoj rundi koja je na programu u četvrtak, rival Đokoviću biće Dominik Tim. Već tokom četvrtog gema na… »
Đoković zadovoljan: Nisam imao motivaciju, vreme je da odem daleko

Đoković zadovoljan: Nisam imao motivaciju, vreme je da odem daleko

Mozzart sport 18.04.2018
„Zadovoljan sam što sam pobedio Ćorića“, poručio najbolji srpski teniser. Novak Đoković je prvi put od januara vezao dve pobede, a na momente je njegova igra protiv Borne Ćorića podsećala na onu iz pobedničkih dana. Najbolji srpski teniser… »
Vratio se Vajda, vratio se i stari Novak: Đoković u trećem kolu Monte Karla

Vratio se Vajda, vratio se i stari Novak: Đoković u trećem kolu Monte Karla

Noizz 18.04.2018
Novak Đoković pobedio je hrvatskog tenisera Bornu Ćorića posle velike borbe, rezultatom 7:6(2), 7:5 u drugom kolu mastersa u Monte Karlu. Nakon trijumfa, Nole je istakao da je zadovoljan kako je odigrao. Iako je igrao u ritmu toplo-hladno, Đoković… »
FOTO: Novak protiv Borne imao podršku bivšeg trenera

FOTO: Novak protiv Borne imao podršku bivšeg trenera

Vesti online 18.04.2018
Novak Đoković se polako vraća na šampionski put. Naš teniser se plasirao u treće kolo turnira u Monte Karlu pošto je savladao Bornu Ćorića iz Hrvatske. Đoković je sa tribina imao podršku doskorašnjeg trenera Radeka Štepaneka. Njih dvojica su… »
Đoković: Srećan sam načinom na koji sam ostao fokusiran

Đoković: Srećan sam načinom na koji sam ostao fokusiran

N1 Info 18.04.2018
Srpski teniser Novak Đoković bio je srećan posle pobede protiv Borne Ćorića u 2. kolu Mastersa u Monte Karlu. Bivši svetski broj jedan je na terenu proveo skoro dva časa i 20 minuta i izgledao je mnogo bolje nego na turnirima u Indijan Velsu i… »
Đoković: Srećan sam

Đoković: Srećan sam

Vesti online 18.04.2018
Novak Đoković se posle velike borbe i dva sata i 18 minuta igre plasirao u treće kolo turnira u Monte Karlu. Naš teniser je iskoristio tek desetu meč loptu, a plasman u treće kolo je mogao da obezbedi i ranije. - Imao sam šansu u prvom setu da… »
Monte Karlo: Đoković teško do 3. kola, sledi Tim

Monte Karlo: Đoković teško do 3. kola, sledi Tim

Radio 021 18.04.2018
Novak Đoković se plasirao u 3. kolo Mastersa u Monte Karlu pobedivši danas Hrvata Bornu Ćorića 7:6 (7:2), 7:5. Deset meč lopti bilo je potrebno Đokoviću da završi posao u duelu u kom je publika mogla da vidi po nešto od "oba" Đokovića - onog… »
Novak dobio igru nerava sa Bornom Ćorićem!

Novak dobio igru nerava sa Bornom Ćorićem!

Sportske.net 18.04.2018
Dva neizvesna seta odigrali su Novak Đoković i Borna Ćorić, naš teniser osvojio oba i plasirao se u osminu finala. U meču drugog kola turnira u Monte Karlu, naš najbolji teniser Novak Đoković savladao je hrvatskog predstavnika Bornu Ćorića sa… »
Konačno sluti na dobro

Konačno sluti na dobro

Mozzart sport 18.04.2018
Đoković eliminisao Hrvata Ćorića na turniru u Monte Karlu - 2:0. Protivnik u osmini finala biće mu Austrijanac Dominik Tim. Novak Đoković se plasirao u osminu finala ATP turnira u Monte Karlu nakon što je bio bolji od Hrvata Borne Ćorića posle… »
Đoković se mučio i na kraju posle 10. meč lopte jedva pobedio Ćorića!

Đoković se mučio i na kraju posle 10. meč lopte jedva pobedio Ćorića!

Telegraf 18.04.2018
Srpski teniser u 2. kolu Monte Karla igra sa hrvatskim teniserom. Novak Đoković pobedio je u meču 2. kola Mastersa u Monte Karlu hrvatskog igrača Bornu Ćorića sa 2:0. (7:6, 6:4) Đoković, trenutno deveti i Ćorić, 39. igrač sveta, do sada su… »
Đoković o vajdi, stepaneku i povredi: Bog zna šta će biti s Marjanom, Radek je trebao da bude na duže staze

Đoković o vajdi, stepaneku i povredi: Bog zna šta će biti s Marjanom, Radek je trebao da bude na duže staze

Večernje novosti 17.04.2018
Mogao sam i ranije na operaciju, ali tada mi to nije bilo savetovano. A i ne volim operacije, nikad ih nisam imao. Na kraju sam morao da idem na intervenciju, priča Novak Đoković. SVAKI Novakov set sa nulom, dobar forhend ili snažan servis u ovom… »

Vesti dana »