Povezane vesti
Novosadski sud osujetio plan banke da uzme klijentu 5 miliona dinara
NoviSad.com 18.04.2018
Novi Sad - Osnovni sud u Novom Sadu potvrdio je presudu za raskid stambenog kredita u švajcarskim francima, saopštilo je Udruženje bankarskih klijenata Efektiva. Kako navode, Osnovni sud u Novom Sadu je odbacio tužbu čime je presuda postala pravosnažna… »
OSNOVNI SUD: Potvrđena presuda za raskid kredita u "švajcarcima"
Moj Novi Sad 18.04.2018
Novosadski osnovni sud potvrdio je presudu za raskid stambenog kredita u švajcarskim francima, saopštilo je Udruženje bankarskih klijenata Efektiva.… »
Raskinut kredit u švajcarcima, dug klijenta smanjen za 5 miliona dinara
Telegraf 18.04.2018
Efektiva podseća da je veliki broj korisnika kredita na ivici sloma zbog dugova u švajcarskim francima. Apelacioni sud u Novom Sadu doneo je drugu pravosnažnu presudu u slučaju kredita u švajcarskim francima po kojoj se banci nalaže da raskine ugovor sa… »
Vesti dana »
Na današnji dan, 30. maj: Spaljena Jovanka Orleanka, preminuo barokni slikar Peter Paul Rubens
N1 Info pre 15 minutajoš 4 povezane
Apsolutno 1. favorit za pehar RG posle ispadanja Đokovića prošao dalje, najveći maler tenisa ima šansu života
Telegraf pre 5 satijoš 5 povezanih
Stiže nagli preokret! RHMZ izdao hitno upozorenje za vikend: Prvo sunce i 30 stepeni, a onda kreće potop
Telegraf pre 1 satjoš 3 povezane





