Povezane vesti
Ruski mediji: Postoje dokazi da je 'novičok' patentiran u SAD-u
Al Jazeera 19.04.2018
Predstavnik Rusije u Organizaciji za zabranu hemijskog oružja Aleksandar Šuljgin iznio je podatak da iza nekih nervnih otrova stoji SAD. Rusija je podnijela dokaz da je agens "novičok" proizveden i patentiran u SAD-u kao hemijsko oružje 2015. godine… »
Predali dokaz: Rusija odlučna da je "novičok" patentiran u SAD
Blic 18.04.2018
- Rusija je podnela dokaz da je agens "novičok" proizveden i patentiran u SAD kao hemijsko oružje 2015. godine - izjavio je danas stalni predstavnik Rusije u Organizaciji za zabranu hemijskog oružja (OPCW) Aleksandar Šulgin. On je to kazao tokom govora… »
Vesti dana »
Završen protest „Država, to smo mi“ u u Nišu, studenti poručili: Moramo da prevaziđemo razlike i da se udružimo (FOTO)
Insajder pre 15 minutajoš 23 povezane
Sukob sa Arenom ili nešto drugo: Dejan Stanković odbio da da izjavu nakon velike pobede u Kragujevcu!
Hot sport pre 55 minutajoš 32 povezane
„Devet brodova je potopljeno, idemo i na ostale“ : Tramp saopštio da je američka mornarica uništila devet iranskih ratnih brodova i mornaričku komandu zemlje
Nedeljnik pre 55 minutajoš 66 povezanih
Torino sa dva gola u mreži ispratio Lacio sa Olimpijskog stadiona
Sport klub pre 11 minutajoš 28 povezanih



