Povezane vesti

Dve utakmice u Superligi gledalo 350 ljudi

Dve utakmice u Superligi gledalo 350 ljudi

Mozzart sport 19.04.2018
Lagane pobede Dinamika i FMP-a. Ubedljive i prilično lagane pobede Dinamika i FMP Železnika u prvim mečevima Superlige, ali poražavajući broj ljubitelja košarke u mečevima najvišeg ranga takmičenja. Prema podacima sa zvaničnog sajta takmičenja… »
Ubedljive pobede FMP-a i Dinamika na startu Super lige

Ubedljive pobede FMP-a i Dinamika na startu Super lige

Sportski žurnal 19.04.2018
FMP je u Železniku trijumfovao rezultatom 101:74, najzaslužniji za pobedu bio je Nemanja Nenadić sa 22 poena, Dinamik je na Dorćolu nadigrao Vršac rezultatom 94:74. Košarkaši FMP-a i Dinamika pobedama su počeli takmičenje u Super ligi Srbije… »
Stevanović indeks 41, slavlje "Pantera" i Dinamika

Stevanović indeks 41, slavlje "Pantera" i Dinamika

Sportske.net 19.04.2018
"Panteri" i Dinamik u jakom ritmu na startu Super lige. Pobede domaćih ekipa u okviru Grupe B Super lige, slavili su Dinamik i FMP Železnik. Dinamik je savladao Vršac, protivnika iz ABA 2 lige, bilo je na kraju +20, 94:74. Ekipa Miroslava Nikolića je… »
EL - Kalates dobio podstrek pred drugi meč sa Realom

EL - Kalates dobio podstrek pred drugi meč sa Realom

Sportske.net 19.04.2018
Plejmejker Panatinaikosa Nik Kalates imenovan je za najkorisnijeg igrača prvih mečeva četvrtfinalne serije plej-ofa Evrolige. Košarkaši Panatinaikosa održali su predavanje Real Madridu na startu četvrtfinalne serije, a Nik Kalates je dao nemerljiv… »
Meni ne treba niko, ja uzmem loptu i sam rešavam: Kralj Džejms 20 za četvrtinu, 46 ukupno! Šut 70 %! (video)

Meni ne treba niko, ja uzmem loptu i sam rešavam: Kralj Džejms 20 za četvrtinu, 46 ukupno! Šut 70 %! (video)

Mozzart sport 19.04.2018
Klivlend izjednačiio, brejk Jute, Bjelica spakovao 16 poena Hjustonu. Nekad deluje da je ljut. Nekad, da nema s kim da igra. Nekad ostavlja utisak i da nema potrebe da bilo ko drugi osim njega izlazi na parket. Sve može sam. Kad mu date loptu i kad se… »
NBA plej-of: Hjuston siguran, Bjelica sjajan, Klivlend i Juta izjednačili (video)

NBA plej-of: Hjuston siguran, Bjelica sjajan, Klivlend i Juta izjednačili (video)

Hot sport 19.04.2018
Tri meča plej-ofa najjače lige sveta odigrana su u noći između srede i četvrtka, dva na ‘zapadu’ i jedan na ‘istoku’. Tamo gde je stao u ligaškom delu prvenstva, Hjuston je nastavio u plej-ofu. ‘Rakete’ su slavile protiv Minesote 102:82… »
NBA: Bjelica odličan, Hjuston vodi 2:0 protiv Minesote

NBA: Bjelica odličan, Hjuston vodi 2:0 protiv Minesote

Dnevnik 19.04.2018
HJUSTON: Košarkaši Hjustona savladali su Minesotu Nemanje Bjelice 102:82 i stigli do 2:0 u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige. Rokitsi su odbranili prednost domaćeg terena i maksimalan učinak nose u Mineapolis, gde serija… »
Lebron Džejms brojao do 46! (video)

Lebron Džejms brojao do 46! (video)

Mondo 19.04.2018
"Kralj" je ljut! Foto: Guliver/Getty images/Gregory Shamus Brejk Indijane u prvoj utakmici plej-of serije protiv Klivlenda razljutio je Lebrona Džejmsa. U drugom meču, "Kralj" je ubacio gostima 46 poena, uz 12 skokova i pet asistencija, i predvodio svoj… »
Hjuston poveo sa 2:0 protiv Minesote, 18 poena Bjelice

Hjuston poveo sa 2:0 protiv Minesote, 18 poena Bjelice

Novi magazin 19.04.2018
Košarkaši Hjustona poveli su sa 2:0 protiv Minesote u prvom kolu plej-ofa Zapadne konferencije u NBA ligi, pošto su noćas pobedili sa 102:82. Kris Pol predvodio je Hjuston sa 27 poena i osam asistencija, kao i rezervista Džerald Grin sa 21 poenom i… »
Lebron natovario Klivlend na leđa, Bjelica dobar, "Vukovi" ne grizu! Umesto "grmljavine", džez!

Lebron natovario Klivlend na leđa, Bjelica dobar, "Vukovi" ne grizu! Umesto "grmljavine", džez!

Sportske.net 19.04.2018
Veče obeležio "Kralj", pitanje je može li sve sam. Hjuston lako protiv Minesote, Bjelica dobar, Harden užasan. Brejk u Oklahomi... Lebron Džejms nije imao puno izbora. Za razliku od prve utakmice od početka je preuzeo stvari u svoje ruke, ubacio 16… »
Bjelica grizao, ali ostali "vukovi" tupih zuba

Bjelica grizao, ali ostali "vukovi" tupih zuba

Mondo 19.04.2018
Još jedan poraz Minesote u plej-ofu. Klivlend i Juta izjednačili. Foto: Guliver/Getty images/Abbie Parr Sjajno je Nemanja Bjelica iskoristio 19 minuta na parketu u drugoj utakmici plej-ofa NBA lige, ali nije mogao sam protiv raspoloženih igrača… »
Hjuston na raketni pogon, Bjelica 16+8+2

Hjuston na raketni pogon, Bjelica 16+8+2

N1 Info 19.04.2018
Košarkaši Hjuston Rokitsa došli su i do druge pobede u plej-of seriji zapadne konferencije protiv Minesote, koju su u Tojota Centru savladali 102:82 i tako poveli 2:0. Posle prvih 12 minuta delovalo je da gosti ovog puta mogu ozbiljno da pritisnu… »
Dvostruki brejk Pelikana

Dvostruki brejk Pelikana

Danas 18.04.2018
Boston, Toronto i NJu Orleans poveli po 2-0 u prvoj rundi plej-ofa NBA lige NJu Orleans Pelikans za sada su najprijatnije iznenađenje ovogodišnjeg NBA plej-ofa jer su i u drugoj utakmici u gostima savladali Portland (111:102) i sa duplim brejkom… »

Vesti dana »