Povezane vesti

"Čumetov brat mi otima hotel": Ko je vlasnik hotela "Prestiž" koji je danas hteo da skoči sa krova

"Čumetov brat mi otima hotel": Ko je vlasnik hotela "Prestiž" koji je danas hteo da skoči sa krova

Blic 19.04.2018
Vlasnik hotela "Prestiž", Bojan Radovanović, koji je danas pre podne pretio samoubistvom skokom sa krova, tvrdi da se na takav očajnički potez odlučio zbog neraščšćenog duga od 300.000 evra. On je objasnio da je pomenuti novac pozajmio od Dragana… »
Muškarac pretio da će skočiti s krova hotela u Beogradu

Muškarac pretio da će skočiti s krova hotela u Beogradu

RTS 19.04.2018
Kako RTS nezvanično saznaje, muškarac koji je pretio da će skočiti s krova hotela "Prestiž" u Beogradu odustao je od te namere. Prema prvim informacijama, reč je o vlasniku hotela koji ima finansijskih problema. Prethodno su ekipe policije i Hitne… »
Završena drama u hotelu Prestiž, muškarac sišao sa krova

Završena drama u hotelu Prestiž, muškarac sišao sa krova

RTV 19.04.2018
BEOGRAD - Vlasnik hotela Prestiž, koji je pretio samoubistvom, sišao je sa krova i tako je okončana višesatna drama ispred tog hotela. Policija, vatrogasci i hitna pomoć su otišli sa lica mesta. Kako javlja reporter Tanjuga sa lica mesta, muškarac… »
(Kurir TV) sišao s krova pa dao izjavu: Bolje da ostane mojoj porodici, nego da mi otmu! Vlasnik hotela objasnio zašto je…

(Kurir TV) sišao s krova pa dao izjavu: Bolje da ostane mojoj porodici, nego da mi otmu! Vlasnik hotela objasnio zašto je…

Kurir 19.04.2018
BEOGRAD - Bolje da skočim... Bolje da ostane mojoj porodici nego da mi otmu, rekao je Bojan Radovanović (49), vlasnik "Prestiža" u Bulevaru vojvode Mišića, koji je jutros pretio da će skočiti s krova svog hotela. Jutrošnja višečasovna drama… »
Drama u Beogradu: Pretio da će skočiti s krova, sišao posle nekoliko sati

Drama u Beogradu: Pretio da će skočiti s krova, sišao posle nekoliko sati

Vesti online 19.04.2018
Vlasnik hotela "Prestiž" Bojan Radovanović pretio je da će izvršiti samoubistvo skokom sa krova tog objekta. On je posle nekoliko sati sišao sa krova, a za Prvu televiziju je rekao da je to učinio pošto su izvršitelji, koji je trebalo da obave… »

Vesti dana »