Povezane vesti
Vučić razgovarao sa alijem: NATO poštuje poziciju Srbije da bude vojno neutralna!
Srbija danas 19.04.2018
Ali je podržao napore koje Srbija ulaže u očuvanje stabilnosti i jačanja saradnje u regionu Zapadnog Balkana. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Parlamentarne skupštine NATO Paolo Ali konstatovali su danas da između Srbije i NATO postoji… »
Koji je zajednički interes NATO i Srbije: Održan sastanak u Vladi Srbije (foto)
Telegraf 19.04.2018
Premijerka Brnabić razgovarala sa predsednikom Parlamentarne skupštine NATO Paolom Alijem. Predsednica Vlade Republike Srbije Ane Brnabić ocenila je danas u razgovoru sa predsednikom Parlamentarne skupštine NATO Paolom Alijem da je Srbija, iako vojno… »
Vučić se sastao sa predsednikom Parlamentarne skupštine NATO
Beta video 19.04.2018
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas predsednika Parlamentarne skupštine NATO Paola Alija i u razgovoru istakao da čvrsta pozicija vojne neutralnosti Srbije nije prepreka za razvoj saradnje sa NATO, već je u interesu… »
Delegacija NATO kod Vučića: Evo šta kažu o vojnoj neutralnosti Srbije (foto)
Telegraf 19.04.2018
Delegacija Parlamentarne skupštine NATO boravi u poseti Srbiji. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas predsednika Parlamentarne skupštine NATO Paola Alija i u razgovoru istakao da čvrsta pozicija vojne neutralnosti Srbije nije… »
Vesti dana »

AP: Sve veći protesti postavljaju do sad najveću pretnju srpskom populističkom predsedniku
Novi magazin pre 39 minutajoš 4 povezane

Sutra izmene u javnom prevozu zbog "Zemunskog polumaratona": Ove linije menjaju trasu
Blic pre 10 minutajoš 9 povezanih