Povezane vesti
Predsednik Ugande bi da zabrani oralni seks: "Usta su za jedenje" (video)
Pravda 19.04.2018
U Ugandi je za homoseksualizam predviđena doživotna kazna, a neprijavljivanje homoseksualca je krivično delo. Predsednik Ugande je izjavio da hoće da zabrani građanima ove zemlje da upražnjavaju oralni seks. Razlog - "Usta su za jedenje". Predsednk… »
Predsednik Ugande: Usta su za jedenje, treba zabraniti oralni seks
Radio 021 19.04.2018
Predsednik Ugande je izjavio da hoće da zabrani građanima ove zemlje da upražnjavaju oralni seks. Razlog - "Usta su za jedenje", preneo je Nedeljnik. Predsednik Jove-ru Museveni je optužio "strane faktore" da pokušavaju da ubede Uganđane da upražnjavaju… »
Predsednik Ugande hoće da zabrani oralni seks
Danas 19.04.2018
Predsednik Ugande je izjavio da hoće da zabrani građanima ove zemlje da upražnjavaju oralni seks. Razlog – „Usta su za jedenje“, preneo je Nedeljnik. Predsednk Joveru Museveni je optužio „strane faktore“ da pokušavaju da ubede Uganđane da upražnjavaju… »
Predsednik Ugande bi da zabrani oralni seks: Usta služe za jelo
Kurir 19.04.2018
KAMPALA - Predsednik Ugande Joveri Museveni (73) izjavio je da želi da zabrani građanima da praktikuju oralni seks jer usta, po njemu, služe samo za jelo! Predsednik je upozorio građane na strance koji pokušavaju da ih ubede da izvedu oralni seks na… »
Vesti dana »
Bajern nadigrao Zvezdu u Areni i naneo joj bolan poraz u borbi za plej-of (VIDEO)
Danas pre 5 satijoš 5 povezanih
Nastavlja se lepo, prolećno vreme: Danas najviša dnevna temperatura 20 stepeni
Telegraf pre 18 minutajoš 3 povezane
Preokret u Crnoj Gori: Nakon dojave o bombi, koncert se nastavlja, oglasila se Anabela Atijas i razjasnila sve
Blic pre 5 satijoš 2 povezane






