Povezane vesti
Na čelu Tatjana Macura: Bivši poslanici Dosta je bilo oformili novu poslaničku grupu
Kurir 19.04.2018
BEOGRAD - Bivši poslanici pokreta Dosta je bilo danas su u Skupštini Srbije oformili novu poslaničku grupu "Slobodni poslanici". Na čelu poslaničke grupe je Tatjana Macura, njen zamenik je Vladimir Đurić, a članovi su još i Nenad Božić, Ljupka… »
Bivši članovi DJB osnovali novu poslaničku grupu u Skupštini
N1 Info 19.04.2018
U Narodnoj skupštini Republike Srbije danas je formirana nova poslanička grupa pod nazivom “Slobodni poslanici”. U pitanju je tehnička saradnja petoro nekadašnjih članova poslaničke grupe “Dosta je bilo” nakon što se ova poslanička grupa podelila krajem… »
Bivši članovi DJB formirali novu poslaničku grupu u Skupštini
Radio 021 19.04.2018
Nova poslanička grupa pod nazivom "Slobodni poslanici" formirana je danas u Narodnoj skupštini Srbije. U pitanju je tehnička saradnja petoro nekadašnjih članova poslaničke grupe "Dosta je bilo" nakon što se ova poslanička grupa podelila krajem marta i… »
Vesti dana »

Republika Srpska okićena zastavama Srbije i Srpske povodom Dana srpskog jedinstva
RTV pre 7 minutajoš 3 povezane

Najnovija odluka danas stupa na snagu Oglasila se Narodna banka Srbije
Alo pre 57 minutajoš 3 povezane