Povezane vesti

Srbija bi mogla u EU 2025, ako...

Srbija bi mogla u EU 2025, ako...

Glas Amerike 19.04.2018
Srbija bi mogla da uđe u Evropsku uniju 2025. godine, ukoliko sprovede neophodne reforme, rekao je u četvrtak Sem Fabrici, šef delegacije Evropske unije u Srbiji. Izvesnog napretka u reformama ima, ali pred Srbijom je još mnogo posla. Fiskalna… »
Ekonomiji bolje ocene od politike, ipak, usporila na EU putu

Ekonomiji bolje ocene od politike, ipak, usporila na EU putu

N1 Info 19.04.2018
Iako bolje ocenjena nego politika i srpska ekonomija je usporila na evropskom putu. Šef Delegacije Evropske unije u Srbiji, Sem Fabrici, predstavio je izveštaj Evropske komisije o Srbiji. Izvor: N1 Polupuna čaša, optimistički je pogled šefa… »
Fabrici: Izveštaj EK nije poput fejsbuka, da kliknete "sviđa mi se" ili "ne sviđa mi se"

Fabrici: Izveštaj EK nije poput fejsbuka, da kliknete "sviđa mi se" ili "ne sviđa mi se"

Blic 19.04.2018
Šef Delagacije EU u Srbiji Sem Fabrici danas je srpskim privrednicima predstavio godišnji izveštaj Evropske komisije (EK) u kome je konstatovano da je Srbija najveći napredak ostvarila u ekonomiji, i istakao da to pokazuje da se poslovni ambijent… »
Fabrici: Srbija može u EU 2025. ako sprovede reforme

Fabrici: Srbija može u EU 2025. ako sprovede reforme

Slobodna Evropa 19.04.2018
Ulazak Srbije u Evropsku uniju je moguć 2025. godine ako sprovede neophodne reforme, rekao je danas šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici. On je u Privrednoj komori Srbije (PKS), gde je privrednicima predstavio izveštaj Evropske komisije o… »
Fabrici: Srbija da nastavi reformu javne administracije i poreskog sistema

Fabrici: Srbija da nastavi reformu javne administracije i poreskog sistema

Danas 19.04.2018
Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Sem Fabrici predstavio je danas u Privrednoj komori Srbije (PKS) izveštaj Evropske komisije o Srbiji, navodeći da je najveći napredak postignut u delu koji se tiče ekonomskih kriterijuma. Fabrici je rekao… »

Vesti dana »