Povezane vesti

Otac Nataše Bekvalac počeo da plače u emisiji, u suzama izneo sve detalje koje mu je ćerka ispričala (foto)

Otac Nataše Bekvalac počeo da plače u emisiji, u suzama izneo sve detalje koje mu je ćerka ispričala (foto)

Press 20.04.2018
- Ovo pričam, jer su ovo Natašine reči. Ona je nesposobna da izlazi u medije, samo je u policiji ovo prijavila - u suzama je rekao Dragoljub Bekvalac. Otac Nataše Bekvalac, Dragoljub Bekvalac, gostovao je u emisiji "Da možda ne" kod Olivere… »
Nataša je sve ocu ispričala o toj strašnoj noći: Dragoljub Bekvalac otkrio sve jezive detalje nasilja!

Nataša je sve ocu ispričala o toj strašnoj noći: Dragoljub Bekvalac otkrio sve jezive detalje nasilja!

Kurir 20.04.2018
Dragoljub Bekvalac gostovao je u emsiji "Da, možda, ne" na RTS i prvi put ispričao sve o neprijatnosti koju je preživela njegova ćerka. "Nataša mi je opisala šta se desilo", najavio je svoje izlaganje Natašin otac. "Ona je u dogovoru sa mužem… »
Dragoljub Bekvalac na RTS-u: Skrhan sam zbog Nataše

Dragoljub Bekvalac na RTS-u: Skrhan sam zbog Nataše

Tračara 20.04.2018
Dragoljub Bekvalac večeras je gostovao u emisiji “Da, možda, ne” na RTS i prvi put ispričao sve o neprijatnosti koju je preživela njegova ćerka. Tema emisije je nasilje u Srbiji, koje je postalo realnost života, a zabeleženo je nekoliko… »

Vesti dana »