Povezane vesti

Spremni za 5, očekujemo više od 2: Joksimović o proglavljima, ne o ocenama u školi

Spremni za 5, očekujemo više od 2: Joksimović o proglavljima, ne o ocenama u školi

Telegraf 20.04.2018
Joksimović je rekla da je sa Mogerini razgovarala i o kosovskom problemu i nastavku dijaloga Beograda i Prištine. Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović izjavila je danas da je Srbija pripremila pozicije za pet pregovaračkih poglavlja… »
Brnabić: Šešeljev čin smo osudili, ne znam šta više možemo

Brnabić: Šešeljev čin smo osudili, ne znam šta više možemo

N1 Info 20.04.2018
Premijerka Ana Brnabić, odgovarajući na pitanje N1, rekla je da nema dodatan komentar na zahtev hrvatskih vlasti da se Srbija odredi prema Šešelju i čitavu situaciju je nazvala "sve bizarnijom". Premijer Hrvatske Andrej Plenković rekao je da… »
J. Joksimović: Očekujem otvaranje više od dva poglavlja do kraja juna

J. Joksimović: Očekujem otvaranje više od dva poglavlja do kraja juna

RTV 20.04.2018
BEOGRAD - Izveštaj EK o napretku Srbije na putu ka EU je bio objektivan, i on je važan jer na osnovu preseka stanja, države članice donose odluku kojom dinamikom će se otvarati nova poglavlja, kaže ministarka za evropske integracije Jadranka… »
Joksimović: Spremno pet poglavlja

Joksimović: Spremno pet poglavlja

Danas 20.04.2018
Ministarska za evropske integracije Srbije Jadranka Joksimović najavila je danas da je Srbija pripremila pet pregovaračkih poglavlja za otvaranje koje je poslala Evropskoj komisiji. Joksimović je za TV Pink rekla da se radi o poglavlju 17, koje se… »
Joksimović: Pripremili smo pet poglavlja, ne verujem da ćemo sva otvoriti

Joksimović: Pripremili smo pet poglavlja, ne verujem da ćemo sva otvoriti

Radio 021 20.04.2018
Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović izjavila je danas da je Srbija pripremila pozicije za pet pregovaračkih poglavlja za pristupanje Evropskoj uniji, ali da ne veruje da će sva biti otvorena. "Ja očekujem da to bude više od dva"… »
Joksimović: Srbija pripremila pozicije za pet poglavlja

Joksimović: Srbija pripremila pozicije za pet poglavlja

N1 Info 20.04.2018
Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović izjavila je da je Srbija pripremila pozicije za pet pregovaračkih poglavlja za pristupanje Evropskoj uniji, ali da ne veruje da će sva biti otvorena. "Ja očekujem da to bude više od dva", rekla… »
Mogerini osudila Šešeljev incident

Mogerini osudila Šešeljev incident

Danas 20.04.2018
Osuđujem svaki čin koji ne podržava demokratske institucije kao što je Narodna skupština, rekla je Mogerini upitana o incidentu u Skupštini Srbije tokom posete delegacije hrvatskog Sabora. Dijalog i saradnja u regionu moraju da se održe i to je… »

Vesti dana »

Denver poveo 2:0 protiv Lejkersa u plej-ofu, tripl-dabl Jokića

Denver poveo 2:0 protiv Lejkersa u plej-ofu, tripl-dabl Jokića

Nedeljnik pre 22 minutajoš 28 povezanih
UN moraju da spreče etnički inženjering

UN moraju da spreče etnički inženjering

Politika pre 22 minutajoš 19 povezanih
‘Rusija ide sa oko 25.000 vojnika na Časiv Jar’

‘Rusija ide sa oko 25.000 vojnika na Časiv Jar’

Al Jazeera pre 46 minutajoš 12 povezanih